Flat IPS vs Curved VA

ArtistÇoban

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum ve hayatımda hiç Curved monitör kullanmadım. Şu anda benim düşündüğüm monitör bu:
Hangi tarz monitör tercih etmem gerektiğini söyleyip bu monitör hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Flat veya curved olması sizin tercihinize bağlı bir durum. İlgilendiğiniz monitör oldukça kaliteli. Net bütçenizi belirterek hangi boyut ve panel tipini düşündüğünüzü söylerseniz ilgilenen arkadaşlar size daha farklı modellerde önerebilir.

Flat veya curved olması sizin tercihinize bağlı bir durum. İlgilendiğiniz monitör oldukça kaliteli. Net bütçenizi belirterek hangi boyut ve panel tipini düşündüğünüzü söylerseniz ilgilenen arkadaşlar size daha farklı modellerde önerebilir.
27 inc 3000-5000 tl panel tipini IPS düşünüyorum ancak 1 ms IPS gerçekten 1 ms mi onu anlayamadım.

"Grey to Grey" dediğimiz modda 1ms, ancak renk sayısı arttıkça MS değişecektir. Ancak attığınız monitör gerçekten kaliteli, gerek renk derinliği, gerek parlaklık gerek de kontrast seviyesi cidden iyi. Hem IPS panel hem 1ms hem 1440p hem de 144hz. Sizi kesinlikle memnun edecektir, curved monitör almadan önce bir yerde denemenizi, alışabilecekseniz almanızı öneririm çünkü aldıktan sonra uzun bir süre alışamayan tanıdıklarım var.

Selam Ürün burada daha uygun fiyat bilginiz olsun bu arada kendi monitörüm ile kıyasladım o da burada güzel bir ürün tabi fiyatı da güzel ilk fırsatta sizin LG nin bu ürününü de yakından görmek istiyorum bakalım ne zaman nasip olur .🙂

Geri
Yukarı