Flörtün erkek arkadaşları olabilir mi?

tucucorrea

Decapat
Yer
Inter
Konuştuğum bir kız var ve sınıfında 2 tane erkekle çok samimi. O erkekler sınıftaki her kızla samimi aynı zamanda. El şakası falan yapıyorlar birbirlerine. Kızla şu an sevgili olma aşamasına doğru ilerliyorum ama bu olay bir sorun teşkil eder mi? Sadece benim kızla arkadaş değiller yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır eğer çok kıskanç değilseniz sorun olmaz ki böyle bir olaydan sorun çıkartmayın bence kızı bunaltırsınız eğer sorun çıkartacaksanız bunu ilişkinin başında söyleyin kıskancım diye.

Olabilir ama yakın arkadaş olmaz. Yakın arkadaştan kastettiğim sarılması, öpmesi, koklaması vb. şeyler.

Konuştuğum bir kız var ve sınıfında 2 tane erkekle çok samimi. O erkekler sınıftaki her kızla samimi aynı zamanda. El şakası falan yapıyorlar birbirlerine. Kızla şu an sevgili olma aşamasına doğru ilerliyorum ama bu olay bir sorun teşkil eder mi? Sadece benim kızla arkadaş değiller yani.

El şakası dediğinden biraz açabilir misin? Ama erkekler her kızla samimiyse ciddi bir amaçları yoktur. Yine de ben fazla yüz vermesini istemezdim.

2 yolu var bence, ya bırakacaksın istediği gibi takılsın flörtün sonuçta. Ya da söyleyeceksin "Bak kızım ben senin bildiğin erkeklerden değildwakdw" şaka şaka, "Bak ben kıskanç biriyim, bazı erkeklerle samimi olmandan hoşlanmıyorum, eğer yarın bir gün ilişkimiz olduğunda da bu kadar samimi olduran benim hiç hoşuma gitmez" mimvalinde bir konuşma yapabilirsin, make your choice.

Arkadaşlar gerekeni söylemiş ben böyle biriyim diyeceksin zaten sevgilin olursa fazla yakın arkadaşları olması bana normal gelmiyor.

Öncelikle şu olayı yaşamayan yoktur herhalde, bana kalırsa henüz flört aşamasında kızı direkt olarak soğutabilecek bir hassas bir konu. Yine de içinden konuşmak geliyorsa kelimelerini çok dikkatli seçmen gerekecek ne de olsa henüz sevgili değilsiniz.

Geri
Yukarı