Flörtün benden birden soğuması

Akeron

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Daha önce birçok kızla konuştum ve her seferinde başıma aynı şey geliyor ve sebebini bulamadım. İlk başta karşı tarafta yazabiliyor bende bu değişiyor, konuşma çok güzel ilerliyor ve sohbet saatlerce akıp gidiyor. Estetik olarak sıkıntı yok, iki tarafında tipi iyi oluyor genelde. Konuşma 1 gün falan iyi devam ediyor, ertesi gün birden bir patlıyor. Sanki canavarmışım gibi soğuk davranıyorlar. Garip olan her şey iyiyken birden tamamen kötüye dönmesi, her seferinde ilk konuşmadan 1 gün sonra falan yaşanıyor genelde. Sebebi ne olabilir? Takipçi sayım aşırı fazla olmadığından fake sanmaları? Takip listemin %40'ının kız olmasından rahatsız olmaları? Bulamıyorum kanka, bulamıyoruum. Bana ilk mesajı atıp buluşma konularını bile açan kız nasıl bir güne değişebilir abi? Sohbette sorun yok garanti ediyorum, görüntümde de. Ne o zaman?

Bak tek tek ihtimalleri yazayım sana birincisi gereksiz özgüvenli olabilirsin yani annen küçükken çok şımartmıştır mesela tipinde düzeltmen gereken şeyleri göremiyosundur. Bunun dışında takipçi mevzusunu direk geç hiçbir kızın önemsemeyeceği bir detay. E çünkü fake zannetse bile anlık atsana ya bir dediği anda konu kapanıyor. Diğer ihtimalde sadece yüz hatların iyi olabilir kızların yüz hatlarını aşırı iyi veya kötü değilse önemsediğini zannetmiyorum. Ondan giyim stilini ve fiziğini iyileştirmen gerekebilir.

En son bide direk sana yazıp sonra ortadan kaybolanlar fakedir.

Son düzenleme:
Bak tek tek ihtimalleri yazayım sana birincisi gereksiz özgüvenli olabilirsin yani annen küçükken çok şımartmıştır mesela tipinde düzeltmen gereken şeyleri göremiyosundur. Bunun dışında takipçi mevzusunu direk geç hiçbir kızın önemsemeyeceği bir detay. E çünkü fake zannetse bile anlık atsana ya bir dediği anda konu kapanıyor. Diğer ihtimalde sadece yüz hatların iyi olabilir kızların yüz hatlarını aşırı iyi veya kötü değilse önemsediğini zannetmiyorum. Ondan giyim stilini ve fiziğini iyileştirmen gerekebilir.

En son bide direk sana yazıp sonra ortadan kaybolanlar fakedir.
Kanka tatlı diyolar zaten, annem şımartmadı tek büyüdüm diyebilirim. Birden bir şey oluyor ama hatayı kendimde göremedim hala ya. Ne yapıyorum acaba..

@Akeron hocam valla birden soğuması öyle laf olsuna konuştuğu anlamına geliyor. Hadi diyelim sana yazanlar fake ama diğerleri üç aşağı beş yukarı beğenmemis demek ki. Bunu üzmek için demiyorum sadece kendini geliştirmek istiyosan gerçeği görerek ilerlemen lazım. Bunun dışında 1 tane kız için konuşsan belki o anda başka planları vs. vardı diyelim baya kızla konuşuyosun illaki biri beğenir ilerletirdi. Bu konularda kızların söylediklerinden çok davranışlarına bak. Son olarak maskulen tipleri de çok seven kız var ama yine aynı yere geliyoruz 1 tane kız değil ki baya kişiyle konusmussun.

Daha önce birçok kızla konuştum
İlk cümlede patladın zaten. 😃
Kızlar bunu sevmiyor ve sen söylemesen bile anlıyorlar.

Takip listemin %40'ının kız olmasından rahatsız olmaları?
Evet, sen de seçici olmalısın. Her ihtimali olan kızı ekleme. O zaman bir anlamı kalmıyor çünkü.
konuşma çok güzel ilerliyor ve sohbet saatlerce akıp gidiyor.
Ayrıca konuşma meselesinde çok hızlı ilerliyor olabilirsiniz. Nasıl yemeği hızlı yiyorsan hızlı bitirirsin o şekil. İnternetin kötü taraflarından birisi hızlı tüketim. İnternetle alakalı şeyler bunlar. Yavaş yavaş, tadını çıkar. Acele etme. Çünkü bir ayda konuşabileceğin şeyi bir günde konuşursan yarına bişey kalmaz. İsraf etme. :)

Evet, sen de seçici olmalısın. Her ihtimali olan kızı ekleme. O zaman bir anlamı kalmıyor çünkü.

Ayrıca konuşma meselesinde çok hızlı ilerliyor olabilirsiniz. Nasıl yemeği hızlı yiyorsan hızlı bitirirsin o şekil. İnternetin kötü taraflarından birisi hızlı tüketim. İnternetle alakalı şeyler bunlar. Yavaş yavaş, tadını çıkar. Acele etme. Çünkü bir ayda konuşabileceğin şeyi bir günde konuşursan yarına bişey kalmaz. İsraf etme. :)
Dostum kilit noktayı atladın, mükemmel akıcı ve saatlerce süren bir sohbet gerçekleşiyor ve o sohbetin ertesi günü birden soğuklaşma başlıyor. Sorun da burada, öyle hızlı giriyor ki soğukluk nasıl olduğunu bile anlamıyorsun. Zaten bir şeyden rahatsız olsa neden konuşmayı saatlerce sürdürsün? Kesinlikle zorla konuşturmuyorum, hep karşılıklı dönüyor. Bence bunu kendimi iyice tespit edip anlamam lazım ya ama halen bulamadım. Sorgulama sebebim birden fazla defa aynı olayın yaşanması, garipsi.

Dostum kilit noktayı atladın, mükemmel akıcı ve saatlerce süren bir sohbet gerçekleşiyor ve o sohbetin ertesi günü birden soğuklaşma başlıyor. Sorun da burada, öyle hızlı giriyor ki soğukluk nasıl olduğunu bile anlamıyorsun. Zaten bir şeyden rahatsız olsa neden konuşmayı saatlerce sürdürsün? Kesinlikle zorla konuşturmuyorum, hep karşılıklı dönüyor. Bence bunu kendimi iyice tespit edip anlamam lazım ya ama halen bulamadım. Sorgulama sebebim birden fazla defa aynı olayın yaşanması, garipsi.
Yok, benim de öyle oluyor kendimden biliyorum. Ne kadar mükemmel akıcı olursa olsun çok hızlı gitmemek lazım. Ama bundan ötürü olmadığını düşünüyorsan kıza açıkça sor dün böyleyken bugün neden böyleyiz diye. Olgun birisi ise sana mantıklı cevap verir.

Yok, benim de öyle oluyor kendimden biliyorum. Ne kadar mükemmel akıcı olursa olsun çok hızlı gitmemek lazım. Ama bundan ötürü olmadığını düşünüyorsan kıza açıkça sor dün böyleyken bugün neden böyleyiz diye. Olgun birisi ise sana mantıklı cevap verir.
Soracağım, cevap verirse gün içinde sana buradan iletirim. :D

Beğenmedim atan arkadaş neyi beğenmemiş tam olarak?

Hocam sana asıl noktayı söyleyeyim. Defalarca kez bende yaşamış birisi olarak bu durumu birincisi yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ilk gün anın akışına, yeni tanışmaya kapılıp kızın aklındaki bütün soruları cevaplarsan ikinci gün kız ufak tefek şeyleri kafasına takar ya ben şöyle istiyordum ama böyleymiş diye sizi kafasından siler hiç tanımamış gibi yapar. İlk intiba çok önemlidir ki sosyal mecra yanlış anlaşılmalara çok müsait o yüzden en azından fazla da soğuk atmadan ilk birkaç gün biraz yaklaşıp pas veriyorsa konuşmayı sürdürüp sonrasında biraz daha konuştuktan sonra yavaşlatmanız hatta bunun en güzel taktiği konuşmanın en tatlı yerinde kaybolmanızdır ama bunlar karşı tarafı takıntılı yapar etik olarak önermiyorum bize yaşatsalar da ben bu taktiği hiç uygulamadım. İkinci olarak kendinizi başlarda biraz gizemli göstermeniz iyidir sanal sonuçta kendi iyi özelliklerinizi biraz geri planda tutarak ufak mesajlarla yansıtın başta sergilediğiniz özgüven muhakkak karşı taraf sizi tanımadığı için ego algılanır ve karşı taraf sizden soğur. Üçüncü olarak benim sık yaptığım yanlışlardan birisi ki konuşmalarda yine konusu geçmiş burada, kesinlikle karşı tarafa geçmişinizden bahsetmeyin elbet konuştuğunuz kişi bir gün merak eder ama bu ilk gün olmamalı. Kendinizi asosyal göstermek ve sosyal göstermek arasında ince bir çizgi var o çizgide kalmak zordur asosyal de yansıtmamanız lazım öyle olursa yine etkileyemezsiniz. Ama şöyle sosyalim veya böyle sosyaldim havası vermeyin çizgiyi tutturun. Bu anlattığım maddeler ilk intibanın iyi olması içindi. Son olarak belki de en önemlisi sonraki gün de konuşma sürsün diyorsanız sonraki güne bazı şeyleri erteleyin mesela çok klişe olacak ama hoşlanılan filmlerden konuşuyorsunuzdur sana yarın bakıp söylerim diyebilirsin bir ihtimal sonraki günü garantilersin veya sana yarın gittiğim yerin fotoğrafını atıyım mı görmüş olursun hem dersin gibi gibi o ana göre değişir. Sabah uyanır uyanmaz günaydın yazmamayı da öneririm ilk günün ardından eğer çok büyük bir çekim yoksa karşı taraf kesin benden etkilendi demiyorsan kızın da hamle yapmasını beklemelisin başlarda ki onun da sana karşı bir şeyler yapabileceğini kendisi görsün muhakkak devamı gelir. Söyleyeceklerim bunlar hocam yılların tecrübesiyle sabittir her yazdığım. Konuyu açtığın mesajda yazdıklarında kendimi gördüm o yüzden böyle yazdım başkalarına da yardımım dokunsun isterim. Zamanında bende çok sorgulardım her şey iyi ne oldu bir iki günde diye. Eğer söylediklerimi uygulamaya çalıştın sonraki gün yine patladıysa aklına getirmen gereken iki şey var ya başı gerçekten çok sıkışık senle konuşamadı ya da eski sevgilisi, eski flörtü (belki güncelde de olabilir), hoşlandığı bir erkek vs. onlarla konuşmaya başlamıştır sen silinmişsindir otomatik. Malum kızların eski flörtleri sevgilileri bazen çok olabiliyor muhakkak peşlerinden takılı gidenlerde oluyor sık sık yazanlar. Aklı çeliniyor ve diğerlerini eliyor olabilir. Bu şekilde umarım faydası olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı