Çözüldü FLTMGR.SYS + ntoskrnl.exe (MEMORY_MANAGEMENT) mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eralp ...e

Hectopat
RAM
Hi Level + Kingston 2400 MHz Ram
SSD veya HDD modeli
Samsung 840 PRO
Ekran kartı
Gigabyte RX 580 4GB
Anakart
Gigabyte A320M S2H
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba bu aralar bilgisayarımda problem çıktı genel olarak ntoskrnl.exe hata verirdi bugün elektrikler gitmiş FLTMGR.SYS + ntoskrnl.exe iki dosyadan da hata almaya başladım. Gerekli minidump dosyalarını attım ricam bu konuda bilgili kişilerin bir el atması. Kendimce SSD hatalı, Memtest yaptığımda problem yoktu.

Minidump Dosyaları

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güvenlik kontrolü yapmadan önce neden Kaspersky kaldırmalıyım sadece merak ettim?

olay görüntüleyicisini maalesef yapamıyorum nedeni windows dün gece çöktü

Dosya Ekleri

• asdad.PNG
    asdad.PNG
    20,4 KB · Görüntüleme: 13
Neden Kaspersky kaldırmalıyım

Hatanın sebeplerinden biri çünkü.

Attığın sağlık sonuçlarındaki işaretlenen değerde (data: 1) bir sorun yok diyebilirim lakin wear range data değeri normalden yüksek gözüküyor. Bu SSD de zannımca çok kullanılmış, yani ömrü bitmiş de olabilir. Ama olay raporları önemliydi. İhtimalin varsa bu diski çıkarıp farklı bir disk ile test et.

Son düzenleme:
Hocam M.2'ye Windows 10 kurdum sanal diski SATA SSD çektim tekrar MEMORY_MANAGEMENT hatası aldım.

Hata raporlarını topluyorum şu an 7 saate atarım.

Dump dosyasını at ve diski sistemden çıkar direkt olarak. Sistemde olması sana zarar. Sanal belleği de M.2 olarak ayarla.

Geri
Yukarı