Çözüldü Flutter ve Dart nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

isimsiz şahıs

Hectopat
Daha fazla  
Ben halihazırda Html/Css öğreniyordum YouTube üzerinden ücretsiz olarak ancak biraz saldım ve şu anlık vazgeçtim çünkü aklıma mobil uygulama projesi geldi. Bende tam olarak burada kendime Flutter'ı uygun gördüm, çünkü tek kodla her iki platform çok güzel bir olay ancak aklıma birkaç soru takıldı.

1. olarak: Biz dart ile (ya da başka bir dilde olabilir arka plan için, tabii her iki platform ile de uyuşursa) kayıt tutabilir miyiz? Örnek: Bitaksi tarzı bir uygulama geliştirdik müşteri güvenliği için nereye gitti ne zaman gitti gibi.

2. olarak: Admin paneli yapabilir miyiz, aslında 1. ile aynı sayılır?

3. olarak: Acaba bildiğiniz bir ücretsiz eğitim var mı web üzerinde?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bende şu anda flutter öğrenmekteyim cross platform derseniz kesinlikle flutter tercih etmeniz lazım diye düşünüyorum hala gelişmekte olan başarılı bir SDK. 1. ve 2. soruların cevaplarını yapılabilir diye biliyorum ama ne kadar iyi yapılabiliyor onu bilmiyorum. Ben su anda tasarım aşamasındayım. Veri tabanında tutabilirsin nereye ve ne zaman gittiği ile ilgili bilgiler.
Ücretsiz bir kaynak bilmiyorum maalesef ben Engin Demiroğ hocamın kursunu alıyorum udemyden. Kendisini çok sevdiğim için direkt satın almıştım ama çok detaylı bir kursu yok bu hocanın en sevdiğim yanı adamın asıl amacı gerçek bir programcı yetiştirmek o yüzden düzgün kod yazmayı öğretiyor tavsiye ederim.
Eğer ki bu hocaya bir göz atmak istersen youtube kanalında Flutter yayını yapmıştı. Yayın geçmişi youtube kanalında bulunuyor oradan fluttera bir giriş yapabilirsin.
Şunu söylemeliyim ki, flutter çok karışık gözüküyor gözün korkmasın öğrenmek istiyorsan başla devam ettir :D

Geri
Yukarı