FM 2020 offline olarak arkadaşla oynanır mı?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaş The Forest'ın multiplayer olayını biliyorsanız, FM 2020'de de arkadaşımla bu şekilde oynamak istiyorum yapılabilir mi? Yani Online olup diğer insanlara karşı değil de, arkadaşımla beraber sadece ikimizin olduğu bilgisayara karşı bir oyun kurabilir miyiz? İkimiz de farklı takımları yönetebileceğiz falan böyle bir sistem mümkün mü?

Zaten öyle oynanmıyor mu? Odaya şifre koyup sadece ikiniz takım açarsınız.

Yalan olmasın diğer sitelerden veya YouTube videolarından tam olarak bir araştırma yapmadım. Baktığımda da Online diye başlıklar görüyorum. Bu bana sanki herkesle beraber oynamak gibi geldi. O yüzden sistem nasıl işliyor tam olarak bilmediğimden sorayım dedim.

Yalan olmasın diğer sitelerden veya YouTube videolarından tam olarak bir araştırma yapmadım. Baktığımda da Online diye başlıklar görüyorum. Bu bana sanki herkesle beraber oynamak gibi geldi. O yüzden sistem nasıl işliyor tam olarak bilmediğimden sorayım dedim.
Hazır odaya katılıyorsunuz veya kendi odanızı kuruyorsunuz. Odaya şifre de koyabilirsiniz. Örneğin 3 kişi GS-FB-BJK'yi alıp oynayabiliyorsunuz. Geri kalanları CPU oluyor. Oyunda tarih ilerle kısmına 3 kişi de bastığı anda tarih ilerliyor böyle bir sistemi var.

Hazır odaya katılıyorsunuz veya kendi odanızı kuruyorsunuz. Odaya şifre de koyabilirsiniz. Örneğin 3 kişi GS-FB-BJK'yi alıp oynayabiliyorsunuz. Geri kalanları CPU oluyor. Oyunda tarih ilerle kısmına 3 kişi de bastığı anda tarih ilerliyor böyle bir sistemi var.
Oyun çıktığımız zaman da, tekrar oynayabilmek için 3 kişinin bir arada olması gerekir değil mi?

Geri
Yukarı