Çözüldü FM 2020 oyun içi editör gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eLmango17

Hectopat
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.

Dosya Ekleri

• ppp.JPG
    ppp.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 1.320
  • ttt.JPG
    ttt.JPG
    29 KB · Görüntüleme: 1.477
Çözüm
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.
Kardeşim aynısı bende de oldu oyun içinde indirmeler kısmına tıkladığımda hata veriyor istersen sen de bi ordan dene belki sende sorun çözülür.
selam bendede aynı sorun vardı. storedan eklentiyi aldım. sonra oyun içinde cıkmadı. indirilenlere tıkladım sayfa acıldı ve cıkarken editor klavuzunu acayım mı dedi hayır dedi ve kalem işareti geldi.

abi bende indirilenler yok anlamadım
abi yardım edin 18 liram boşuna gitmesin
Bendede olmuyor yardım edebilirmisiniz
Hayır eklemedi ama şöyle bir şey oldu.İlk oyunu açtığımda daha oyun açılmadan , tarayıcı açılıp epic games hesabımı fm 2020 oyununa bağlama onayı gibi bir şey geldi .Bende kabul ettim.Konu ile alakalı olabilir.

abi bunu nasıl yaptın bende olmuyor

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2020-09-20 18.39.39.png
    Ekran Resmi 2020-09-20 18.39.39.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 687
Son düzenleme:
ben bütün her şeyi eksiksiz yapmıştım, oyun ile bağdaştırdım da hatta. Editör doğru düzgün çalışmasına rağmen bugün böyle bir hata aldım ve söylediklerinizi de denememe rağmen hiçbir çözümünü bulamadım. Çok sıkıcı bir hale gelmeye başladı :)) çözüm önerilerinizi bekliyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    210,3 KB · Görüntüleme: 586
Aynen bende de sorun yoktu bugün hata veriyor aynı şekilde. Epic için daha çok yol var anlaşılan.

ben bütün her şeyi eksiksiz yapmıştım, oyun ile bağdaştırdım da hatta. Editör doğru düzgün çalışmasına rağmen bugün böyle bir hata aldım ve söylediklerinizi de denememe rağmen hiçbir çözümünü bulamadım. Çok sıkıcı bir hale gelmeye başladı :)) çözüm önerilerinizi bekliyorum

Çözdüm dostum. Oyunu açmadan önce yanındaki üç noktaya tıkla doğrula de bekle. Sonra oyuna gir hata düzeliyor.

Son düzenleme:

şey bende indirilenler gözükmüyor tıklayamıyorum nasıl yaptın söylermisin
merhaba lütfen banada yardımcı olabilirmisinz bende indirilenler kısmına tıklanmıyor

Merhaba, bende oyunu yeni satın aldım senin aldığın hata ile aynı hatayı aldım ve çözemedim şuan. Sorunu çözebildin mi dstm.

Epic Games ilk defa kullanıyorum Steam kullanicisiyim normalde Steam'de 2019 oyun editorü alırken de böyle bir sorun olmuştu internette çözümü vardı ayarlarından falan halledilmisti ama Epic Games ayarlar kismi çok kapsamlı değil gibi, destek kısmından sorunu mail attım 8 saat surer diyor cevap verilmesi.
Arkadaşlar olayı çözdüm, Epic Games'i açıp kütüphaneden football Manager 2020 sayfasına gidin alt kısma doğru inin editörü satın aldıysanız zaten var yaziyordur yoksa alın. Zaten var yazısına tıklayın sonra sizi internet sayfasına atacak bir uyarı verecek iliskilendir vs diye onaylayın sonra oyuna girin bu kadar. Herkese iyi oyunlar.
Kanka aynı hata bende var kütüphanede çıkmıyor fm20 sadece oyunun yüklü olduğu çıkıyor başka hiç bir şey yok çözemiyorum bu hatayı

Geri
Yukarı