FM 2020 Sürekli yeniliyorum

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, FM oynamaya yeni başladım ama ne yaparsam yapayım bi zamandan sonra sürekli yeniliyorum ya da berabere kalıyorum en iyi sürekli bi başarı yok. Bir takımda 10 tane taktik deniyorum yine de yeniliyorum olmuyor yani. Nasıl taktik yapmalıyım ya da ne yapmalıyım? Sürekli yenmek olmayabilir tabi ama en azından sürekli yenilmek istemiyorum. Oynayan arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim.

Belli bi' taktiği takımın benimsemesi lazım, takımın oyuncu profilini iyice analiz ederek en uygun taktiği oynatmaya çalışın. Onun dışında maç kondisyonuna dikkat edin gereksiz maçlara tam kadro çıkmayın ki hem as oyuncular dinlensin hem yedekten girip katkı sağlama potansiyeli olan oyuncular maç kondisyonu depolasın. Basın toplantılarında taktikle ilgili sorulara cevap vermemeye çalışın. Bi' taktiğin yatkınlığını ne kadar artırırsanız artırın cepte hep bi' B taktiğiniz olsun çünkü sürekli aynı taktikle oynamak bi' zaman sonra rakip takımların oyununuzu ezberlemesine neden oluyor. Çok sık taktik değiştirmek olmaz tabii ama dediğim gibi hep bi' B planınız olsun. Belli bi' taktikle çok iyi gidip sonradan bocalamak bu dediğim olaydan kaynaklı oluyor çoğu zaman. Rakip takımlar sürekli aynı şekilde oynadığınız için daha net tedbirler alıyorlar size karşı ve takımınız çıkar yol bulamıyor.

Geri
Yukarı