Çözüldü FM 2020 toplantısında onayla ve görüş butonları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

readers

Kilopat
Daha fazla  
FM 2020 yeni sezon öncesi mevcut vizyonu kabul et diyecektim, yanlışlıkla vizyonu görüş butonuna tıkladım, toplantıya geçti fakat toplantıdan ayrılamıyorum. Hangi maddeyi eklesem ya da kaldırsam da ONAYLA butonu ya da GÖRÜŞ butonu aktif olmuyor. Bu sayfada kaldım şaka gibi. Geri de çıkamıyor. Bu oyundaki bug mudur nedir? Var mı daha önce böyle olayla karşılaşan?

Çözüm
Aynısı benim de başıma geldi (görüşmeye tıkladım halbuki Ali Koç başkanım beni menajer yapmış onayla geç işte :D :D)
bildiğim bir çözümü yok maalesef genel bir bug sanırım.
Değişik bir bug evet, normalde vizyon toplantısına katılınca görüş dersin ya da mevcut vizyonu kabul edersin. En son çözüm bulamayınca tüm tuşlara bastım artık alt + f4 çekmeden önce bir anda ana sayfaya döndü oyun düzeldi garip şekilde :D
Aynısı benim de başıma geldi (görüşmeye tıkladım halbuki Ali Koç başkanım beni menajer yapmış onayla geç işte :D :D)

Değişik bir bug evet, normalde vizyon toplantısına katılınca görüş dersin ya da mevcut vizyonu kabul edersin. En son çözüm bulamayınca tüm tuşlara bastım artık alt + f4 çekmeden önce bir anda ana sayfaya döndü oyun düzeldi garip şekilde :D

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı