FM 21 Mobile oyuncu önerisi

Merhaba, FM 21 Mobile oyununda Beşiktaş kariyeri yapıyorum. Takım dizilişi 3-4-2-1 olacak. Buna göre oyuncu önerilerini bekliyorum. Hedefim şampiyonlar ligi'nde çeyrek finale kalmak olacak.

Ajaxdan oyuncu alabilirsin genç takım her daim daha iyidir veteran takımdan forvet olarak antony adlı futbolcuyu alabirsin alabilirsin.

Hocam 21'de Nunez'in fiyatı muhtemelen uygundur Darwin Nunez'i Santrafor yapıp sağ kanada da alabilirsen Antony'i alabilirsin ama taktik değişmen gerekir. Antony direkt olarak Santrafor oynayamaz bence.
Farklı dizilişler de deneyeceğim zaten örneğin 4-1-4-1 gibi.

Sol ayaklı bir stoper şu anda daha öncelikli durumda şu an benim için. Nunez'e de bakacağım.

@Metin Eren Türkmen başka öneriniz var mıdır peki? Sizi rahatsız ediyorsam kusura bakmayın bu arada.

Son düzenleme:
Farklı dizilişler de deneyeceğim zaten örneğin 4-1-4-1 gibi.

Sol ayaklı bir stoper şu anda daha öncelikli durumda şu an benim için. Nunez'e de bakacağım.

@Metin Eren Türkmen başka öneriniz var mıdır peki? Sizi rahatsız ediyorsam kusura bakmayın bu arada.
Hasic hala kadronda ise onu kanatta ters ayaklı kanat oyuncusu olarak değerlendirebilirsin, potansiyeline ulaştırabilirsen çok iyi oluyor. Orta sahana ise aklıma oyuncu gelmiyor şu an, oyuna girip bakmam gerekir ama ben 22 oynuyorum.

Evet, kadromda ve satış listesine kapalı oyuncularımdan.
Hasic hala kadronda ise onu kanatta ters ayaklı kanat oyuncusu olarak değerlendirebilirsin, potansiyeline ulaştırabilirsen çok iyi oluyor. Orta sahana ise aklıma oyuncu gelmiyor şu an, oyuna girip bakmam gerekir ama ben 22 oynuyorum.

Geri
Yukarı