FM 21 oyuncu yeteneğini ve potansiyelini görme

burk19

Decapat
Arkadaşlar merhaba bu zamanda konu açmam pek doğru gelmiyor tüm Türkiye'ye gecmis olsun öncelikle. Ben FM 21 de gözlemcilik>oyuncu arama>özel>mevcut görünümü özelleştir>mevcut yetenek, potansiyel yetenek seçeneklerini bulamıyorum yani bende yok. Asistan menajere göre mevcut yetenek ekliyorum ama bilinmiyor diyor ben oyuncuların mevcut yeteneklerini ve potansiyel yeteneklerini nasıl göreceğim yardımcı olur musunuz?

Önemli bir özelliğe erişemiyorum cidden.

Kimsenin fikri yok sanırım arkadaşlar.

Oyuncunun mevcut yetenek ve potansiyel yeteneğini görmeniz için oyuncuyu gözlemlemeniz gerekli önce.
Tabi gözlemleme sonucu kesin doğru olmayabiliyor, gözlemci ağınızın iyi seviyede olması gerekli daha doğru bilgiler için.

Oyuncunun mevcut yetenek ve potansiyel yeteneğini görmeniz için oyuncuyu gözlemlemeniz gerekli önce.
Tabii gözlemleme sonucu kesin doğru olmayabiliyor, gözlemci ağınızın iyi seviyede olması gerekli daha doğru bilgiler için.

Sağ olun cevap için. Bu dediğim gözlemcilik>vesaire vesaire kısmında mevcut yetenek ve potansiyel yetenek seçeneklerini göremiyorum onlar olsa ekleyip değerleri sayı olarak göreceğim sorunum bu tam anlatamamış olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı