FM 22 lig kuralları değiştirilir mi?

Emrevsync

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Anakart:
Biostar B550MH 4000Mhz OC S+V+GL DDR4 AM4 (mATX)
Ekran Kartı:
Palit RTX4070 Dual 12GB 192Bit GDDR6X DLSS 3
RAM:
GSKILL RipjawsV 16GB (2x8) Siyah 3200MHz DDR4 CL16*ÖZEL FİYAT*
Depolama M.2:
TwinMOS 512GB M.2 3600/3250 PCIe NVMe SSD NVMEFGBM2280*ÖZEL FİYAT*
Depolama HDD:
Seagate Barracuda 2 TB 7200RPM 3.5"
Kasa/Güç Kaynağı:
Darkflash Phantom 750W 80+Bronze Mesh RGB Mid.
Merhaba. Lig kurallarını değiştirmeden yeni bir sezona başladım. Süper ligde her şey gayet iyi gidiyor ve bir sorun yaşamadım. Çok güzel transferler de yaptım yeni sezon için kadro planlamasını bile yapmıştım. İlk sezon için yeni sezonda 12 yabancı kuralı giriyor devreye biliyorsunuzdur neyse dedim zorluk olur falan ama seneye 10'a düşecek ilk 11 de 6 Türk zorunluluğu falan gelecek kısacası zindan olacak Save'i çöpe atmak hiç istemiyorum kadrom transferlerim başarılarım vs gerçekten güzel kuralları değiştirebilir miyim? Evetse nasıl yapabilirim? Çözümü var mı acaba?

Eski Save dosyalarını değiştiremiyorsunuz diye biliyorum. Kurallarda, sakatlık oranlarında vs. değişiklik yaptığınız taktirde bu değişikliklerin geçerli olması için yeni bir Save açmanız gerekli.

Anladım. Yani her halükarda yeni Save açmam gerekiyor. Üzücü olmuş oyun içi ayarlanabilseydi keşke.

Evet yeni kayıt açmanız gerekiyor ama bence çok abartı değil en azından altyapıdan Türk futbolcular yetiştirme fırsatınız oluyor ve en fazla 10 yabancıya kadar düşüyor yabancı kuralı herhangi bir bir mod kurulmadığında.

Evet yeni kayıt açmanız gerekiyor ama bence çok abartı değil en azından altyapıdan Türk futbolcular yetiştirme fırsatınız oluyor ve en fazla 10 yabancıya kadar düşüyor yabancı kuralı herhangi bir bir mod kurulmadığında.

Öyle evet ama ilk 11 içerisinde 6 Türk oyuncu kuralı çok zora sokuyor. 5 yabancıyı hücum hattına bile koysan yabancı oyuncu seviyesinde Türk yetiştirip taktiğe uydurmak falan zorlu oluyor.
Her şeyi geçtim oyuncu yetiştirene kadar kaç sezon el ayak bağlanıyor, Avrupa takımları yok ediyor gençleri falan.
Herhalde yeni Save açacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı