FM 23 Baba Sol kanat ve Ön Libero önerisi

Mannsverk tamam da ronny diye adam yok yani çıkmıyor.

Kopenhagdaydı ben oynatırken. Regen de değildi. Büyük ihtimal sizin savede çıkmadı oyuncu.

Başlıkta da dediğim gibi önerileriniz var mıdır? Beşiktaştayım ilk sezonumdur.

Ayrıca hagi, marcos leonardo, endrick. Hagi'yi ve Leonardo'yu bonservisiyle, Endrick'i de opsiyonlu kiralık alabilirsiniz.

Kopenhagdaydı ben oynatırken. Regen de değildi. Büyük ihtimal sizin savede çıkmadı oyuncu.

Ayrıca hagi, marcos leonardo, endrick. Hagi'yi ve Leonardo'yu bonservisiyle, Endrick'i de opsiyonlu kiralık alabilirsiniz.

Teşekkürler sağ olun.

hocam hagi marcos endrick bunlar ilk yıllarda gelmiyor başka bildiğiniz iyi bir sol kanat var mı?

Teşekkürler sağ olun.

Hocam hagi marcos endrick bunlar ilk yıllarda gelmiyor başka bildiğiniz iyi bir sol kanat var mı?

Endrick bildiğimiz Brezilya'daki. Marcos leonardo da brezilyadaydı. Bruno iglesias maurice krattenmacher jesus diaz ez ABD'e kanat olarak. Dosa da yannick mousehund ve luka hrylainen olur. İsimleri düzgün yazamamış olabilirim internetten doğrulayın hocam.

Sol bek felipe luiz, oscar campos, riquelme sizi rahat CL çeyrek finali için pozisyonunda oyuncudur tabii diğer bölgeler de bu kalitede olsa CL çeyrek finali görebilirsiniz City bayern ve liverpool takımlarına rastlamazsanız son 16 da.

Sol bek felipe luiz, oscar campos, riquelme sizi rahat CL çeyrek finali için pozisyonunda oyuncudur tabii diğer bölgeler de bu kalitede olsa CL çeyrek finali görebilirsiniz City bayern ve liverpool takımlarına rastlamazsanız son 16 da.

Brom FM 24 oynuyorum artık en son attığım soruya bakabilirsin.

Geri
Yukarı