FM 23 takım önerisi

Oesadn

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben FM23 başlamaya karar verdim. Bundan 1 2 hafta önce Fenerbahçe kariyeri açmıştım ama aşırı az oynamışım, oyundan tatmin olamamıştım sonra bir dönüp yine bakayım dedim bir farklılık olsun diye başka bir takım seçeceğim. Sizce hangi takımı seçsem tatmin olurum? Aklımda Elazığspor var ama aşırı zor olur diye tahmin ediyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Göztepe. Yaşlı oyuncularla dolu kadrosu var onları temizleyip gençleştirme hedefi koyup oynamıştım.

Öncelikle merhaba, ben FM23 başlamaya karar verdim. Bundan 1 2 hafta önce Fenerbahçe kariyeri açmıştım ama aşırı az oynamışım, oyundan tatmin olamamıştım sonra bir dönüp yine bakayım dedim bir farklılık olsun diye başka bir takım seçeceğim. Sizce hangi takımı seçsem tatmin olurum? Aklımda elazığspor var ama aşırı zor olur diye tahmin ediyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Ben genelde Türkiye 2.liglerinde oynasam da hull City iyi bir tercih olabilir hem championship liginin orta alt sıra takımlarından hem de Türk başkan Türk teknik direktör güzel hikaye olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı