FM 23 oyuncu yüzleri yok

safab_48

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra v16.6.6 i5 10200h gtx 1650ti 16gb ram 500gb ssd
FM 23'te Almanya Hollanda Fransa gibi takımların oyuncu isimleri var ama fotoğrafları yok. Yüz ve logo yaması yapmıştım daha önce. Lisansla alakalı bir sorun mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde tercihler kısmına bas sonra gelişmiş ayalara gireceksin sonra tema kısmında (tercihlerde yapılan değişikler onayladıktan sonra temayı yinele) açacaksın sonra da alt tarafta sıfırla yerinden geçici dosyaları temizle diyorsun en son olarak da temayı yeniden yükle dediğinde yüklenmesi lazım.

@Kaptan.S Hayır herşeyi yaptım sıkıntı yok. Galiba herkesde olan bişey bu. Belli başlı 3 milli takımın oyuncu yüzleri eklenmiyor. Lisansla alakalı bişey olabilir.

Dostum tamam aynı sorun bende de var fakat sorun değil bug galiba bu çünkü örnek olarak Fransa milli takımına girdiğimde mbappé'nin yüzü gözükmüyor fakat psg üzerinden mbappé'nin profiline girince yüzü gözüküyor bu sadece bir örnek diğer milli takımlarda'da aynı şey var.

FM 23'te Almanya Hollanda Fransa gibi takımların oyuncu isimleri var ama fotoğrafları yok. Yüz ve logo yaması yapmıştım daha önce. Lisansla alakalı bir sorun mu acaba?
Söylediğiniz milli takımların lisansı olmadığı için oyuncu yüzleri çıkmıyor. Benzer bir durumu Japonya Milli Takımı'nda da görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı