FM 23 yamaları yüz ve logo pakerleri nereden indirilir?

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. FM23'de logo ve oyuncu yüzleri paketleri indirmek istiyorum. Siz güvenilir olan link atabiliyorsanız ya da site adları verirseniz sevinirim. Önemli olan bir yerer kayıt olmamı istemesin ve güvenilir olsun. Başka editör, oyun için lazım olan şeyler varsa yazarsanız sevinirim.

E bunun için tek bir yer var zaten. Diğer bütün yerler burdan alıp kendi sitesine koyar.

Sortitoutsi

Cut-out face pack ve metallic logo pack 2 temel taştır, kit falan da mevcut ama kitler genelde pack yapılmaz, lig lig indirirsiniz. Biraz büyüktür paketler, kolay gelsin. Yükleme konusunda yardım lazım olursa etiketlersiniz.

E bunun için tek bir yer var zaten. Diğer bütün yerler burdan alıp kendi sitesine koyar.

Sortitoutsi

Cut-out face pack ve metallic logo pack 2 temel taştır, kit falan da mevcut ama kitler genelde pack yapılmaz, lig lig indirirsiniz. Biraz büyüktür paketler, kolay gelsin. Yükleme konusunda yardım lazım olursa etiketlersiniz.
Hocam selamın aleyküm. Umarım rahatsız etmiyorumdur. Ben editörü FM Scout ' tan indireceğim mesela. İndirdim dosyayı. Onu ne yapmam gerek nere atmalıyım.

Geri
Yukarı