FM 23'te takımı daha iyi oynatmanın yolu var mı?

Mahmut 3

Hectopat
FM 23'e başladım önceden de oynuyordum Antalyaspor'u seçtim. Ne yaparsam yapayım, hazır taktikler indirsem bile kötü oynuyorlar. Fenerbahçe ile berabere kaldım, sonra Konya'yı 4-1 yendim. Ondan sonra çok kötü olmaya başladılar ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada başkalarının verdiği taktiklerle oynayınca zevk alacak mısınız gerçekten? Deneye yanıla taktik değiştire değiştire oynayın işte oyunun zevkini çıkartın. Sürekli sürekli kazanacaksınız diye bir şey yok. İlk sezondan Antalya ile şampiyonluk, CL kupası falan mı bekliyorsunuz?

Yukarda arkadaşın dediği gibi burada verilen taktiklerle zevk alamazsınız. Önerim fizik antrenmanlarını biraz daha yoğunlaştırabilirsin sakatlığa dikkat etmek kaydıyla.

Burada başkalarının verdiği taktiklerle oynayınca zevk alacak mısınız gerçekten? Deneye yanıla taktik değiştire değiştire oynayın işte oyunun zevkini çıkartın. Sürekli sürekli kazanacaksınız diye bir şey yok. İlk sezondan Antalya ile şampiyonluk, CL kupası falan mı bekliyorsunuz?

Normalde kendi taktiğimle oynuyordum zaten bu taktik ile önceden çok iyi sonuç almıştım ama takım çok kötü olmaya başladı bu taktik ile antalyayı 3. yapmıştım. Kötü olunca hazır taktik kullandım gecici olarak.

Napmam gerektiğini anladım rakibe göre taktik hazırlayacağım sağ olun.

Son düzenleme:
Çok kapsamlı soru öyle taktiği hazırladım oyuncuları dizdim kazansınlar olmuyor. Maçı izleyip takımın nerede eksik karşı takım nereden yükleniyor iyi bakıp müdahale etmen lazım gerekirse büyük takım küçük takım demeden taktiği o an değiştirmen lazım.

Konuyu tekrardan açmış olacağım ancak her daim taktikte yatkınlığa bakarım mesela FM 22'de ingilterinin en alt liginden birisini aldım kendi yaptığım taktik ile hazırlık maçına çıktım 5 gol attım ancak uzaktan 3 tane yemiştim çünkü taktiğim tam oturmamıştı tavsiyem 5-7 maçta bir maç haftasında antrenmanda özel taktiği çalıştır var onu yaparsan oturur.

Geri
Yukarı