FM 24 oyuncu transfer ettirilmiyor

stownnberat

Picopat
FM24 transfer dönemin de oyuncu transfer etmeye çalışıyorum. Bütçe yetmesine rağmen ANC adamı bana transfer ettirmiyor, gereksiz diyor. Israr etmeye çalışıyorum, kabul etmiyor. Tehdit ediyorum, git diyor. Ne yapmalıyım? Rakipler harika kadrolarla sezona girerken ben hala necip var diyorum.

FM24 transfer dönemin de oyuncu transfer etmeye çalışıyorum. Bütçe yetmesine rağmen ANC adamı bana transfer ettirmiyor, gereksiz diyor. Israr etmeye çalışıyorum, kabul etmiyor. Tehdit ediyorum, git diyor. Ne yapmalıyım? Rakipler harika kadrolarla sezona girerken ben hala necip var diyorum.

Belli bir seviyenin altını kabul etmiyor genelde. Daha iyi oyuncuları almaya çalışın veya istifa edin gitsin.

Belli bir seviyenin altını kabul etmiyor genelde. Daha iyi oyuncuları almaya çalışın veya istifa edin gitsin.
Hocam İngiltere tecrübesi olan oyuncu çekicem. Yaşı genç, 8.5M bonservis istiyor, ANC aldırtmıyor bana.

Bir oyun bu kadar mı gerçekçi olur.
Şaka maka o mevkide fazla oyuncu varsa ya da bütçe ile ilgili bir hedef varsa izin vermiyor yönetim.
Abobakar ve Cenk Tosun var aynı mevkide, bu yüzden olabilir mi?

Hocam İngiltere tecrübesi olan oyuncu çekeceğim. Yaşı genç, 8.5m bonservis istiyor, ANC aldırtmıyor bana.

Abobakar ve cenk tosun var aynı mevkide, bu yüzden olabilir mi?

Genelde bir oyuncuya yüksek bir bonservis bedeli ödediğinizde oluyor bu aldırtmayacak muhtemelen Beşiktaş'ta kalacağım diyorsanız devam edin isterseniz başka takıma geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı