FM logo paketi kurulmuyor

Seikatsu

Hectopat
Daha fazla  
Logo paketini çıkarıp Sports Interactive > Football Manager 2023 > graphics içine atıyorum.

Yüz ve forma paketini de aynı şekilde yükledim sorunsuz ancak logo paketi bir türlü çalışmadı. İnternetten videolar izleyip bire bir aynısını da yaptım, farklı paketler de denedim ama olmuyor. Çözümü bilen var mı?

'' graphics '' Klasörünün ekran görüntüsünü bizimle paylaşabilir misiniz?

Logo paketini çıkarıp Sports Interactive > Football Manager 2023 > graphics içine atıyorum.

Yüz ve forma paketini de aynı şekilde yükledim sorunsuz ancak logo paketi bir türlü çalışmadı. İnternetten videolar izleyip bire bir aynısını da yaptım, farklı paketler de denedim ama olmuyor. Çözümü bilen var mı?
Tercihlerden geçici dosyaları temizle ve temayı yeniden yükle. Logo paketlerini sadece graphics klasörüne atmak yetmiyor.

1:35'ten itibaren yapman gereken işlemi görebilirsin aşağıdaki videoda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tercihlerden geçici dosyaları temizle ve temayı yeniden yükle. Logo paketlerini sadece graphics klasörüne atmak yetmiyor.

1:35'ten itibaren yapman gereken işlemi görebilirsin aşağıdaki videoda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptım hocam yine olmuyor.
'' graphics '' Klasörünün ekran görüntüsünü bizimle paylaşabilir misiniz?
1712322070736.png

Her şey doğru ve düzgün görünüyor. Bu sorun benim de başıma gelmişti. '' logos '' diye klasör açıp içine logoları atıp bir de öyle dener misiniz?

"FMG Standard Logos" klasörünün içerisindeki logoları direkt olarak graphics klasörüne çıkar. Yani klasör içerisinde bulunması logolar.
Olmuyor hocam.
Her şey doğru ve düzgün görünüyor. Bu sorun benim de başıma gelmişti. '' logos '' diye klasör açıp içine logoları atıp bir de öyle dener misiniz?
Maalesef bu da olmadı. Bir detayı vermeyi unutmuşum bu arada denemelerimden bir tanesinde birkaç takımın logosu yüklenmişti. Ama çok az sayıda olduğu için silip tekrar kurdum. Sonrasında hiçbir logo yüklenmedi. Sorun nerede anlayamıyorum gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı