FM transmitter önerisi

• Konuyu başlatan cnbz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 549

cnbz

Centipat
Araç 2012 model boş paket USB ve AUX girişi yok. FM transmitter almayı düşünüyorum. Kaliteli, ucuz FM transmitter önerir misiniz?

2 sene önce gördüğüm en ucuz transmitterı almıştım, bağlantı konusunda vs halen sorun yaşamıyorum fakat aldığımdan beri son ses seviyesi çok düşük. Normal radyo kullanımımdaki ses düzeylerine asla erişemiyorum elimdeki cihazla. Yazdığınız ürünü aldığınız zaman kalitesi ve memnuniyetiniz hakkında bilgilendirir misiniz?

2 sene önce gördüğüm en ucuz transmitterı almıştım, bağlantı konusunda vs halen sorun yaşamıyorum fakat aldığımdan beri son ses seviyesi çok düşük. Normal radyo kullanımımdaki ses düzeylerine asla erişemiyorum elimdeki cihazla. Yazdığınız ürünü aldığınız zaman kalitesi ve memnuniyetiniz hakkında bilgilendirir misiniz?
Hocam sizin araç nedir?

2006 model A6. Ne aux ne usb ne de sd kart girişi var. Yalnızca çakmaklık mevcut.

Hocam ürünü bugün teslim aldım ve test ettim. Gerek ses netliği gerek ses düzeyi tam istediğim gibi ve tam olması gerektiği gibi. Yaklaşık 1 saat deneyimleme fırsatı buldum. Maksimum ses düzeyi ve ses netliği araçtaki CD Changer'dan farksız. (Araçta, üstteki yorumda belirttiğim gibi aux girişi vs. olmadığı için referans olarak CD Changer'ı gösterdim.) Fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. (İstanbul'da yaşıyorsanız frekansı 106.8'e ayarlayabilirsiniz.)

Son düzenleme:
Hocam ürünü bugün teslim aldım ve test ettim. Gerek ses netliği gerek ses düzeyi tam istediğim gibi ve tam olması gerektiği gibi. Yaklaşık 1 saat deneyimleme fırsatı buldum. Maksimum ses düzeyi ve ses netliği araçtaki CD Changer'dan farksız. (Araçta, üstteki yorumda belirttiğim gibi aux girişi vs. olmadığı için referans olarak CD Changer'ı gösterdim.) Fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. (İstanbul'da yaşıyorsanız frekansı 106.8'e ayarlayabilirsiniz.)
Öncelikle hayırlı olsun hocam 🙂. Nereden aldınız? Cızırtı falan varmı?

Trendyol'dan satın aldım. Lokasyona göre çok nadirde olsa cızırtı var ama bu sorunun üründen değilde araçtaki antenden veya seçmiş olduğum frekanstan kaynaklandığını düşünüyorum.

Trendyol'dan satın aldım. Lokasyona göre çok nadirde olsa cızırtı var ama bu sorunun üründen değil de araçtaki antenden veya seçmiş olduğum frekanstan kaynaklandığını düşünüyorum.

Hocam bende o satıcıdan alacağım. Hocam ufak da olsa cızırtı yapar boş frekanslarda cızırtı oluyor. Bu arada bahsettiğiniz CD changer nedir?

Geri
Yukarı