FM2024 şu an alinmalı mı sonbahar indirimi beklenmeli mi?

Hocam maç animasyonlariyla ilgili bir takım gelişmeler olacakmış transferler de gerçekçilik artirilacakmis vs bunun gibi yenilikler var ama asıl büyük yenilikler FM 2025'te olacak maç motoru degisiyor 2025'te bambaşka bir hal alacak FM 2025'te olaylar, ama ben 2024 ude aldim pişman değilim her sene düzenli olarak alırım 😀
Benimde alasım var da yabancılar yt videosunun altına bir kaç yenilikten bahsetmiş alacağım falan yazmış da ondan 😅

23'ten farkı ne acaba hocam biliyor musunuz?

Hocam maç animasyonlariyla ilgili bir takım gelişmeler olacakmış transferler de gerçekçilik artirilacakmis vs bunun gibi yenilikler var ama asıl büyük yenilikler FM 2025'te olacak maç motoru degisiyor 2025'te bambaşka bir hal alacak FM 2025'te olaylar, ama ben 2024 ude aldim pişman değilim her sene düzenli olarak alırım 😀

Benim de alasım var da yabancılar YT videosunun altına birkaç yenilikten bahsetmiş alacağım falan yazmış da ondan 😅

Hocam FM bağımlısı iseniz düşünmeden alın ben Steam'de bayağıdır para biriktiriyordum sırf bu oyun için tüm Steam parasını bu oyuna gömdüm :)

Hocam FM bağımlısı iseniz düşünmeden alın ben Steam'de bayağıdır para biriktiriyordum sırf bu oyun için tüm Steam parasını bu oyuna gömdüm :)
Eskiden çok oynardım dayımlarla akşamdan sabaha kadar iki üç takım alırdı herkes oynardık valla uzun süredir oynamıyorum 23 almıştım sonra ücretsiz oldu iade ettim 24 ile dönsem diyorum

Eskiden çok oynardım dayımlarla akşamdan sabaha kadar iki üç takım alırdı herkes oynardık vallahi uzun süredir oynamıyorum 23 almıştım sonra ücretsiz oldu iade ettim 24 ile dönsem diyorum.

Bence dönmelisin usta ben aldım Steam'den sabirsizlikla bekliyorum 😀

Bence fiyat farkı olmaz. Al gitsin.

Aldım affetmedim :) geçen seneki oyun piyasaya çıktığında fiyatını inceledim mart ayına kadar indirime girmemiş o yüzden aldım geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı