FM23 alınır mı?

Bu mantık saçma işte o zaman bana göre de Witcher serisi para vermeye değmez her oyunda canavar kesiyorsun işte.
Hocam aynı değil. Oyun motoru geliştiğinde, futbol dünyasına yeni wonderkidler eklendiğinde, kadrolar güncellendiğinde eski oyuna yama yapıp oynamaya devam etmek yeni oyun gibi olmuyor. PES, FIFA değil malesef bu. Oyunun dinamikleri zaten oyuncu veritabanı üzerinden yürüyor ve yüzbinlerce oyuncuyu o yamalarda tek tek güncelleyemiyorlar.

Bu mantık saçma işte o zaman bana göre de Witcher serisi para vermeye değmez her oyunda canavar kesiyorsun işte.

Vallahi FM20'yi bayağı oynadım bayağı iyi genç oyuncular yetiştirdim ama oyun artık eski gibi gelmeye başladığı için FM23 düşündüm. Herkes Game Pass diyor ancak bir oyun sonsuza kadar bende kalmayacaksa bana her türlü üyelik saçma geliyor.

Hocam aynı değil. Oyun motoru geliştiğinde, futbol dünyasına yeni wonderkidler eklendiğinde, kadrolar güncellendiğinde eski oyuna yama yapıp oynamaya devam etmek yeni oyun gibi olmuyor. Pes, FIFA değil maalesef bu. Oyunun dinamikleri zaten oyuncu veri tabanı üzerinden yürüyor ve yüzbinlerce oyuncuyu o yamalarda tek tek güncelleyemiyorlar.

Ben zaten FM'yi savunuyorum.konu sahibi arkadaşın yerinde olsam ya fm 23 indirimi bekler ya da ucuz fm 22 key arardım.

Vallahi FM20'yi bayağı oynadım bayağı iyi genç oyuncular yetiştirdim ama oyun artık eski gibi gelmeye başladığı için FM23 düşündüm. Herkes Game Pass diyor ancak bir oyun sonsuza kadar bende kalmayacaksa bana her türlü üyelik saçma geliyor.
Çünkü illaki oynadığım oyuna geri dönüş yaparim ben

Bahsettiğim şey koleksiyon yapmak değil. Witcher da FM gibi her sene çok küçük değişikliklerde çıksaydı ona da alınmaz derdim ama FM serisini biliyoruz. Eşek yüküyle para isteyip kaşıkla yenilik sunuyor. Ha benim verecek param var dersen elbetteki tutan yok ama arkadaşı böyle bir gereksizlikten ne kadar çekersek o kadar iyi. 😄

Geri
Yukarı