FM23 tatmin eder mi?

Ana menüyü değiştirdikleri için kafam karıştı.
Ben FIFA 19 kariyer moduna bayılırım çünkü çok iyi menüleri var.
FIFA 23 oynamayı bayağı denedim fakat uyaşamadık maalesef.
Umarım anamenüyü eski haline getirirler artık inşallah.
İnternette azımsanmayacak kişinin bu durumdan rahatsız olduğunu gördüm.
Bir tek bana mı yeni menü daha basit ve kullanışlı geldi??

Çok ayrıntılı ama siz yeni başladığınız için oyunu öğretir, birkaç işi de teknik heyete bırakabilirsiniz.

Umarım oyun eğitim kısmını kaliteli yapmıştır, yapmıysa ayvayı yedik vallahi.
1,2 saate arkadaşım gelecek FM23 kariyer modu yapmayı düşünüyorduk, umarım hayal kırıklığı olmaz ya.

Bu arada önerim olarak, hazırlık maçlarını siz ayarlayın. Teknik heyet her 2 günde bir maç istiyor çünkü.

Tamamdır teşekkür ederim hepinize yardımınız için ❤

Merhaba,
Burada birkaç cümleyle anlatılamayacak kadar detaylı bir oyun. Eğer ciddi kafa yorarak oynamak isterseniz kesinlikle menajer gibi hissedersiniz. Oyunun twitter topluluğu aşırı aktif ve yardımsever, yararlanabilirsiniz. #FM23 tagini takip ederseniz arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Sanırım öyle. Çoğu arkadaşım ve internetteki forumlardan hatırladığım kadarıyla bu durumdan rahatsız millet.

Bende Full FIFA kariyer oynayan birisiyim FM'yi bende indirdim bir anlık gazla ama cidden çok sıkıldım ve beceremedim fenerle kendi evimde saçma sapan takımlara yenildim çok ayrıntılı ciddi kafa yormanız gerekiyor kafa yormak istemediğim için sildim oyunu. FIFA'dan devam 23'ten çok keyif alamadım ama 24 güzel gibi gözüküyor.

Merhaba,
Burada birkaç cümleyle anlatılamayacak kadar detaylı bir oyun. Eğer ciddi kafa yorarak oynamak isterseniz kesinlikle menajer gibi hissedersiniz. Oyunun Twitter topluluğu aşırı aktif ve yardımsever, yararlanabilirsiniz. #FM23 tagini takip ederseniz arkadaşlara ulaşabilirsiniz.
ben FM23'ü aşırı hafife aldım. Arkadaşla kariyer yapar kafa dağıtırız sanıyordum maalesef çok detaylıymış, biz pek kafa yormıyacağız dediğim gibi kafa dağıtmak için almıştık oyunu.
Oyuna uyum sağlıyacağımızı düşünüyorum bir ümitle :D

Bende Full FIFA kariyer oynayan birisiyim FM'yi bende indirdim bir anlık gazla ama cidden çok sıkıldım ve beceremedim fenerle kendi evimde saçma sapan takımlara yenildim çok ayrıntılı ciddi kafa yormanız gerekiyor kafa yormak istemediğim için sildim oyunu. FIFA'dan devam 23'ten çok keyif alamadım ama 24 güzel gibi gözüküyor.

Tek beklentim FIFA24 cidden, umarım oyunu toparlarlar. Yoksa böyle biz FIFA oyuncuları diğer oyunlara uyum sağlıyamıyoruz.

Ben FM23'ü aşırı hafife aldım. Arkadaşla kariyer yapar kafa dağıtırız sanıyordum maalesef çok detaylıymış, biz pek kafa yormıyacağız dediğim gibi kafa dağıtmak için almıştık oyunu.
Oyuna uyum sağlıyacağımızı düşünüyorum bir ümitle :D

Oyunda maalesef zorluk modu yok, oyun bu modu size bırakmış durumda: İngiltere Vanarama kuzey Ligi'nden bir takımı acemi bir profil oluşturarak (lisanssız menajer) yönetmek ne kadar "Çok zor"sa uluslararası lisans ve profesyonel geçmişle oluşturacağınız bir profille Real Madrid'i yönetmek bir o kadar "Çok kolay". Oyunu 200-250 sezon oynayan bağımlıları var.
Eğer bahsettiğiniz gibi kafa dağıtmak için oynamayı düşünüyorsanız tatmin etmeyebilir. Arkadaşınızla Online mod üzerinden bir fantezi kariyer yaparsanız detaylarda boğulmaktan bir nebze kurtulursunuz.
Keyifli oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı