FM23 scoutluk nasıl yapılır?

muratyasar

Yoctopat
Arkadaşlar 5 aydır FM oynuyorum. İlk hazır taktiklerle oynadım altyapı işini falan çözdüm gözlemciliği falan. Beşiktaş kariyeri yaptım 8 yıl dikey tiki takayla 5 Avrupa kupası 7 Süper Lig falan kazandim ama doğru oyuncuyu veya wonderkidi bulamıyorum. Oyuncu neye göre seçilmelidir nasıl seçilmelidir?

Çok uzun olmasa da 1-2 senedir oynuyorum oyunda oyuncu ararken alacağınız oyuncunun taktiğinize uyum sağlaması çok önemli bu hataya çok düşmüştüm başlarda sırf yıldız diye taktiğime hiç uymayan adamlar almıştım tecrübeli oyuncularda sık sık transfer etmekte fayda var maksat takıma abilik yapsın tecrübelerini aktarsın ayrıca uzun soluklu bir kariyer yapacaksanız sık sık potansiyelli gençler bakmalısınız ben belli aralıklarla Brezilya liginden ve iyi wonderkid çıkan diğer liglerden ligde 1.olan takımın tüm 25 altı oyuncularını gözlemlettiriyordum işime yarayanları alıyordum altyapıda önemli özellikle lisans şartları çok zorlayabiliyor hiç değilse yedek olacak kalite oyuncu çıkarmalısın altyapıdan ve oyuncu satarkende her şeyden faydalanmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı