FN+Q nedir?

Uncl3Drew

Hectopat
Klavyem sanki makro kullanıyormuş gibi takılıyordu. Ben de FN+Q'ya basınca düzeldi ancak sık sık yine takılıyor ve sık sık FN+Q'ya basmak zorunda kalıyorum.

1. sorum: FN+Q nedir, ne işe yarar?
2. sorum: Bunu nasıl temelli devre dışı bırakabilirim?

Sitesinde kullanma kılavuzu göremedim. Tuşların üzerine de bir şey çizmemişler. Türkçe almışsınızdır diye düşünüyorum. Ona özel bir durum söz konusu olabilir. Kullanma kılavuzuna bakar mısınız?

Bunu buldum. FN tuşu ile Q tuşunu ilgilendiren bir kısayol yok. Ya uygulaması üzerinden siz bir atama yaptınız ya da alakasız bir şey yüzünden oluyor. Öyle ise muhtemelen başka bir kısayol da aynı işlevi yapacaktır.

Sitesinde kullanma kılavuzu göremedim. Tuşların üzerine de bir şey çizmemişler. Türkçe almışsınızdır diye düşünüyorum. Ona özel bir durum söz konusu olabilir. Kullanma kılavuzuna bakar mısınız?
Kullanma kılavuzu yok, onun yerine hızlı kurulum kılavuzu var. USB'yi takın, yazılımı indirin gibi. Yazılımında da bununla alakalı hiçbir şey yok.

Kullanma kılavuzu yok, onun yerine hızlı kurulum kılavuzu var. USB'yi takın, yazılımı indirin gibi. Yazılımında da bununla alakalı hiçbir şey yok.

FN+Q kombinasyonu bazı klavyelerde var eski klavyemde vardı açtığınızda tuşa basılı tuttuğunuz sürece o tuşu spamlıyor basılı tutmak yerine FN+Q ile tekrar kapatabilirsiniz sizin yaptığınız bir şey değil klavyenin özelliği.

FN+Q kombinasyonu bazı klavyelerde var eski klavyemde vardı açtığınızda tuşa basılı tuttuğunuz sürece o tuşu spamlıyor basılı tutmak yerine FN+Q ile tekrar kapatabilirsiniz sizin yaptığınız bir şey değil klavyenin özelliği.
İyide zaten kendi kendine açılıyor adamda yazmış sık sık basarak kapatmak zorunda kalıyorum diye, bende zorunda kalıyorum. CSGO oynarken W tuşuna bastığınızda nedense FN Q açılı olması gibi düşünün.
Kendi kendine açılıyor ve mutlaka klavyeyi kullanırken oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı