Çözüldü FNAF 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bnebatu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, diğer FNAF oyunlarında 60 FPS rahat rahat alabilmeme rağmen FNAF 2'de 13-20 FPS arası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim veya donanımsal mı?

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarım iyi olmasına rağmen FNAF 2 bende çok kasıyor FPS konusunda falan ik 2 oyunu aldım 1.oyun kasmıyor ama 2.oyun kasıyor her şeyi yaptım yüksek performans a bile aldım işe yaramadı param boşa gitsin istemiyorum yarrdımcı olabilir misiniz?

Yeni bilgisayar aldım düzeldi fakat size yardımcı olmaya çalışacağım. İlk olarak Windows Tuşu + CTRL + Shift + B yapmayı dener misiniz?

Ayrıca sistem özelliklerinizi atar mısınız?
Ekran Görüntüsü (1).png

Menüde 60 (ara sahneler dahil) ama oyun 30 ile 50 arası.

Bazen daha da çok kasıyor.

Dostum bu bir çözüm mü emin değilim ama bende aynı şekilde FNAF2 ve FNAF sister location da çok düşük FPS alıyordum PC'm iyi olmasına rağmen ama bu sefer aklıma çok farklı bir çözüm geldi o da şu; oyunu Microsoft Store'dan almak ben bunu denedim ve gerçekten oyunda sabit 60FPS aldım çok ilginç bir şekilde hem de aynı oyun fakat Steam versiyonu veya diğer versiyonlar bilgisayarlar da düşük FPS veriyor ama Microsoft Store'dan alınca oyun yağ gibi akıyor nedense. Umarım işine yarar ben bunu düzelttiğim de gerçekten çok sevinmiştim.

Dostum bu bir çözüm mü emin değilim ama bende aynı şekilde FNAF2 ve FNAF sister location da çok düşük FPS alıyordum PC'm iyi olmasına rağmen ama bu sefer aklıma çok farklı bir çözüm geldi o da şu; oyunu Microsoft Store'dan almak ben bunu denedim ve gerçekten oyunda sabit 60FPS aldım çok ilginç bir şekilde hem de aynı oyun fakat Steam versiyonu veya diğer versiyonlar bilgisayarlar da düşük FPS veriyor ama Microsoft Store'dan alınca oyun yağ gibi akıyor nedense. Umarım işine yarar ben bunu düzelttiğim de gerçekten çok sevinmiştim.
dostum önerin çok saol ama tekrardan oyun almama ailemin izin vereceğinden çok emin değilim ama zorlarsam kendime bir ininal kart alıp içine para yükleyip alabilirim ama oda düşük ihtimal

bu yüzden önerebileceğin başka bir yöntem varmı

Dostum önerin çok sağ ol ama tekrardan oyun almama ailemin izin vereceğinden çok emin değilim ama zorlarsam kendime bir ininal Kart alıp içine para yükleyip alabilirim ama oda düşük ihtimal.

Bu yüzden önerebileceğin başka bir yöntem var mı?

Maalesef dostum başka bir yöntem gelmiyor aklıma bende tüm yolları denedim ama bu kronik bir sorun sanırım yani sadece Microsoft Store'dan satın alırsan oyun düzgün çalışıyor bu arada oyun çok da pahalı değil sanırım her oyunu 22, 50TL yani tek bu yol kalmıştı benim denemediğim merak ettim denedim ve çok garip bir şekilde oyun bayağı akıcı olmuştu ama dediğim gibi başka bir yöntem bilmiyorum :/ umarım faydalı olmuşumdur.

Dostum önerin çok sağ ol ama tekrardan oyun almama ailemin izin vereceğinden çok emin değilim ama zorlarsam kendime bir ininal Kart alıp içine para yükleyip alabilirim ama oda düşük ihtimal.

Bu yüzden önerebileceğin başka bir yöntem var mı?

Bu arada eğer mümkünse ininal alma Papara al.

Maalesef dostum başka bir yöntem gelmiyor aklıma bende tüm yolları denedim ama bu kronik bir sorun sanırım yani sadece Microsoft Store'dan satın alırsan oyun düzgün çalışıyor bu arada oyun çok da pahalı değil sanırım her oyunu 22, 50TL yani tek bu yol kalmıştı benim denemediğim merak ettim denedim ve çok garip bir şekilde oyun bayağı akıcı olmuştu ama dediğim gibi başka bir yöntem bilmiyorum :/ umarım faydalı olmuşumdur.

Dostum yarın zorlarsam bir ininal kart aldirticam ve içine izin verirlerse baya koycam inşallah öyle yaparsam hem fnaf hem de başka oyunları alabilirim

Ama dostum şöyle bir olay var babamın bilgisayarında oyun kasmiyor ve 60 FPS sabit veriyor (ilimizin bilgisayarının özellikleri aynı) ama bende 5 10 FPS fln

Son düzenleme:
Dostum yarın zorlarsam bir ininal Kart aldirticam ve içine izin verirlerse bayağı koyacağım inşallah öyle yaparsam hem FNAF hem de başka oyunları alabilirim.

Ama dostum şöyle bir olay var babamın bilgisayarında oyun kasmiyor ve 60 FPS sabit veriyor (ilimizin bilgisayarının özellikleri aynı) ama bende 5 10 FPS falan.

Çok garip ama bence sen dediğim gibi kasan FNAF oyununu Microsoft Store'dan al eğer hala kasıyorsa başka çözüm yoktur bence zaten eğer beğenmedin veya kastıysa oyun 14 gün içerisinde dilediğin gibi iade edebilirsin oyunu.

Geri
Yukarı