Çözüldü FNAF 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bnebatu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, diğer FNAF oyunlarında 60 FPS rahat rahat alabilmeme rağmen FNAF 2'de 13-20 FPS arası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim veya donanımsal mı?

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarım iyi olmasına rağmen FNAF 2 bende çok kasıyor FPS konusunda falan ik 2 oyunu aldım 1.oyun kasmıyor ama 2.oyun kasıyor her şeyi yaptım yüksek performans a bile aldım işe yaramadı param boşa gitsin istemiyorum yarrdımcı olabilir misiniz?

Yeni bilgisayar aldım düzeldi fakat size yardımcı olmaya çalışacağım. İlk olarak Windows Tuşu + CTRL + Shift + B yapmayı dener misiniz?

Ayrıca sistem özelliklerinizi atar mısınız?
izin aldım yüksek ihtimalle alıcaz ama almama ihtimalide bi o kadar yüksek şansa bağlı inşallah alırız aynı zamanda para biriktiriyorum hem orjinal minecraft alıcam hemde fnaf ın 4 seti var microsoft store da onu alıcam inşallah

Çok garip ama bence sen dediğim gibi kasan FNAF oyununu Microsoft Store'dan al eğer hala kasıyorsa başka çözüm yoktur bence zaten eğer beğenmedin veya kastıysa oyun 14 gün içerisinde dilediğin gibi iade edebilirsin oyunu.
dsotum birde birşey daha sormak istiyorum ebn normalde pc de minecraft oynuyordum ama artık oyun çöküyor eskiden de olmuştu ekran kartı driverımdan opengl i açınca düzelmişti ama şuan opengl açsamda düzelmiyo aklına gelen herşeyi yaptım ve düzelmiyor sende pc den mc oynuyorsan ve bu başına geldiyse bana yardım edebilirmisin

İzin aldım yüksek ihtimalle alacağız ama almama ihtimalide bir o kadar yüksek şansa bağlı inşallah alırız aynı zamanda para biriktiriyorum hem orijinal Minecraft alacağım hem de FNAF'ın 4 seti var Microsoft Store da onu alacağım inşallah.

Dsotum bir de bir şey daha sormak istiyorum ebn normalde PC de Minecraft oynuyordum ama artık oyun çöküyor eskiden de olmuştu ekran kartı driverımdan OpenGL'i açınca düzelmişti ama şu an OpenGL açsamda düzelmiyor aklına gelen her şeyi yaptım ve düzelmiyor sende PC'den MC oynuyorsan ve bu başına geldiyse bana yardım edebilir misin?

Hiç başıma böyle bir şey gelmedi o yüzden bir şey diyemem ayrıca uzun süredir Java Edition oynamadım Bedrock Edition oynuyorum onda sıkıntı yoktu Java da da yaşamadım.

Geri
Yukarı