FNAF korkunç mu?

Arkadaşlar arkadaşımla tartışıyoruz bizimle kavga edecek kadar sinirlenmişliği bile var, sizce FNAF oyunu korkunç mu? Bence korkunç değil oynadım jumpscareleri falan da kötü. Sizin düşüncelerinizi bekliyorum.
bence korkunç ama saatlerine göre değişir mesela 1 de oyunu oynarsa n gece korkarsın ama sabah oynarssan geceye göre daha az korkarsın ama genel anlamada korkunç

FNAF korkunç falan değil. Aslına bakılırsa hem hikayesi gem oyunun kendisi çok ucuzca yapılmış. Atmosfer sağlamayı ilk 4 oyunda ancak hareketi kısıtlayarak sağlayabilen ucuz bir korku oyunu. Son oyunu zaten rezil. Hikaye güzel derseniz arkadaşlar, siz daha önce sağlam lorelu oyun oynamamışsınız demektir. FNAF'ın hikayesi 15 dakikalık bir hikaye.

Arkadaşlar arkadaşımla tartışıyoruz bizimle kavga edecek kadar sinirlenmişliği bile var, sizce FNAF oyunu korkunç mu? Bence korkunç değil oynadım jumpscareleri falan da kötü. Sizin düşüncelerinizi bekliyorum.
Fnaf 2 hele de Fnaf 3 jumpscareları neredeyse hiç korkunç değil fakat Fnaf 4'ten korkmayan yalan söylüyordur :D Fnaf 1'de Freddy ve Foxy genellikle beklenmedik zamanlarda geldiği için korkutucu olabiliryor. Zaten oyun Lore üzerine kurulu olduğu için çoğu oyunu korkunç değil ama dediğim gibi Fnaf 4 ve Fnaf 1 korkunç. Diğer oyunlara çok bakmadım veya oynamadım.

Oyundan oyuna değişir. Mesela bana göre 6 ve 4 en korkunçları. Ama 3, SB, Sl o kadar korkunç değil.

Geri
Yukarı