FNAF serisinin hikayesi

Xlazy1

Hectopat
Arkadaşlar, bu seriyi oynadım easter eggleri de seyrettim ama hikayeyi tam olarak çıkaramadım. Anlayabileceğim bir video ya da makale var mı ya da anlatabilecek biri?

Şimdiye kadar yapılmış en mantıklı teori Game Theory adlı kanala ait. Orijinal hikaye Scott açıklamadığı sürece gizli kalacak. Game Theory'nin videosunu 2 parttan oluşmak üzere Tost Olabilir çevirmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Animatronikler var bir pizzacıda, içlerine çocuklar kaçmış, biz de o animatronikler pizzacıdan dışarı çıkmasın diye çalışan bir bekçiyiz. Hangi oyundu hatırlamıyorum ama bir oyunda da onun oğlu oluyoruz.
Özeti bu yani.

Bence fazla kurcalamayın çünkü yeni Fnaf oyunu Ps4 bu yıl çıkıcak listesinde var.
Çok kurcalamak istiyorsanız size şöyle diyeyim zaman döngüsü içinde teoriler oluşturun mesela FNAF 1> FNAF 2 değil de mekanların aynı anda açık olduğunu düşünün

Bildiğim kadarıyla biz güvenlik görevlisiyiz. Bu animatörler sabah çocukları eğlendirirken akşam nedensizce saldırganlaşıyor. Bizim patronumuzda tamir ettirmek yerine bizi tutuyor. 5 gece hayatta kalmamız gerek.

Bilgili kişi olduğum için bende yorum yapayım bari. Hikayeyi bulamazsın tam anlamıyla çünkü hiçbir şey tam değil. Scott şu şu doğru demeden bir şey doğru olamaz senin gözünde. Scott şu ana kadar sadece Game Theory / Mat Pat'in FNAF 2 Hikaye teorisini doğruladı. Bunu ise FNAF 4 Halloween Edition için yaptığı Steam duyurusunda yazdı. Hikayeye gene en azından ayak uydurmak istiyorsan Game Theory videoları İngilizcen iyiyse yardımcı olur. Tost Olabilir adlı kanal zamanında bu videoların bazılarını Türkçe'ye çevirdi ama amatördü. Ayrıca çoğu da telif sebeplerinden kaydırıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı