Focus 1.6 Ti-VCT alınır mı?

Sizce bu Focus alınır mı? Ford / Focus / 1.6 Ti-VCT / Trend X / 2016 FORD FOCUS 1.6 Tİ-VCT TREND X LPG Lİ 44 BİNDE sahibinden.comda - 895764302 aslında önce dizel modellerine baktım da arada 10 15 bin TL fark var. Sizce alınır mı? Bu fiyata Opel Astra mı alınır bu mu alınır?
Şu araba 50.000 TL idi 2015'in sonunda.. Ekonomi ne hale geldi. :(
Sizce bu Focus alınır mı? Ford / Focus / 1.6 Ti-VCT / Trend X / 2016 FORD FOCUS 1.6 Tİ-VCT TREND X LPG Lİ 44 BİNDE sahibinden.comda - 895764302 aslında önce dizel modellerine baktım da arada 10 15 bin TL fark var. Sizce alınır mı? Bu fiyata Opel Astra mı alınır bu mu alınır?
Hocam Opel Astra alınmaz bu fiyata. Ayrıca bu arabanın yol tutuşu efsane. Babamın 140-150 ile viraja girdiğini bilirim. Ayrıca Opel Astra'dan daha yakışıklı duruyor.

Araba gerçek anlamda sağlamsa, şasisinde, motorunda ya da şanzımanında bir sorun yoksa, aldıktan sonra masraf çıkarmayacak durumdaysa alınır.

Bu fiyatlarda 2015-2016 model J kasa Astra Sedan, yine eski E170 kasa Corolla da bulunabilir iyi bir araştırma yapılırsa. Tabii güvenilirlik durumları ancak detaylı bir ekspertizden belli olur, ekspertizin sallama iş yapmadığından emin olmak lazım.

Maalesef piyasa bu düzeylerde... Aile kullanımı için sorun çıkarma ihtimali az araçlara yönelmek lazım. Bunu umursamayıp başkasının parasıyla öneri vermenin kolay geldiği 15-20 yıllık BMW/Mercedes önerenler damlar birazdan. :D

Bu fiyata Opel Astra mı alınır bu mu alınır?
Ben tercih edecek olsam Focus alırdım. Yalnız "sorunsuz" bir Astra ile raporu pek iyi olmayan Focus arasında da kalmam, o durumda seçimim sorunsuz araçtan yana olurdu. Bulduğun arabaların ekspertizleri de karar vermede bir etken.

Son düzenleme:
Şu araba 50.000 TL idi 2015'in sonunda. Ekonomi ne hale geldi. :(

Hocam Opel astra alınmaz bu fiyata. Ayrıca bu arabanın yol tutuşu efsane. Babamın 140-150 ile viraja girdiğini bilirim. Ayrıca Opel Astra'dan daha yakışıklı duruyor.

Sağ olun hocam yapacak bir şey yok piyasa böyle Türkiye'de pahlıyan bir şey uculamaz.
Araba gerçek anlamda sağlamsa, şasisinde, motorunda ya da şanzımanında bir sorun yoksa, aldıktan sonra masraf çıkarmayacak durumdaysa alınır.

Bu fiyatlarda 2015-2016 model j kasa astra sedan, yine eski E170 kasa corolla da bulunabilir iyi bir araştırma yapılırsa. Tabii güvenilirlik durumları ancak detaylı bir ekspertizden belli olur, ekspertizin sallama iş yapmadığından emin olmak lazım.

Maalesef piyasa bu düzeylerde... Aile kullanımı için sorun çıkarma ihtimali az araçlara yönelmek lazım. Bunu umursamayıp başkasının parasıyla öneri vermenin kolay geldiği 15-20 yıllık BMW/Mercedes önerenler damlar birazdan. :D

Ben tercih edecek olsam focus alırdım. Yalnız "sorunsuz" bir astra ile raporu pek iyi olmayan focus arasında da kalmam, o durumda seçimim sorunsuz araçtan yana olurdu. Bulduğun arabaların ekspertizleri de karar vermede bir etken.

Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı