Çözüldü Fonksiyon tuşlarına atama yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asklepios96

Hectopat
Herkese merhaba,

MSI GL73 model bilgisayarımda FN tuşlarında şarkı durdurma ve atlamak için herhangi bir tuş atanmamış. F8 ve F9 ve tuşlarında herhangi bir Function koymamışlar. Acaba herhangi bir programla ya da sürücüsü üzerinden ben atayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Keytweak diye bir uygulama vardı bir bak istersen.
Öneri için teşekkür ederim programı indirdim. Ama bir mevzuda sıkıntı yaşıyorum; tuşlara komut atamak yapılabiliyor fakat sadece bir adet tuşun komutunu değiştirebiliyorum. Programda kombinasyon yapma şansı tanımıyor. Yani ben Fn+F9 ile şarkı atlamak istiyorum fakat sadece F9'a basılınca olacak şekilde ayarlanabiliyor. Bunun çözümünü biliyor musunuz?

Sorunu çözdüm. Sharpkeys isimli program üzerinden hallettim. Öneririm
Keytweak diye bir uygulama vardı bir bak istersen.
Öneri için teşekkür ederim programı indirdim. Ama bir mevzuda sıkıntı yaşıyorum; tuşlara komut atamak yapılabiliyor fakat sadece bir adet tuşun komutunu değiştirebiliyorum. Programda kombinasyon yapma şansı tanımıyor. Yani ben Fn+F9 ile şarkı atlamak istiyorum fakat sadece F9'a basılınca olacak şekilde ayarlanabiliyor. Bunun çözümünü biliyor musunuz?

Sorunu çözdüm. Sharpkeys isimli program üzerinden hallettim. Öneririm

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı