Football Manager 2018 Takım Önerisi

Ben şu son 2 yıldır sürekli Milanı alıyorum. 2005'te ki kadroyu kurup eski Avrupayı kasıp kavuran Milanı geri getiriyorum çok zevkli oluyor.

Milan,Sporting Lizbon,Braga,Fenerbahçe,Napoli,BVB Dortmund, Sevilla, Liverpool, Kopenhag..

Editörle oyna, rüya takımını kurup sıkılana kadar önüne geleni yen gitsin. Öyle istemiyorum dersen oyunun atadığı random kulübü çalıştır. Ben canım sıkılınca ikisinden birini yapıyorum.

Altınordu. 5. sezonumdayım 3 lig şampiyonluğu aldım bile, hem de oyuncu fabrikasıyla oynamak çok zevkli oluyor :)

Sabırlıysanız kaliteli regen çıkarma potansiyeli yüksek takımları çalıştırabilirsiniz. Gencecik çocukları altyapıdan çıkarıp geliştirerek büyük takımlara milyon dolarlara satmanın tadı bambaşka :)

Bu hangi takımlar oluyor yani gerçekteki gibi olabilir mi? Lizbon, Benfica gibi.
Hemen hemen gerçekteki gibi. Football Manager forumlarını araştırabilirsiniz. Ben Altınordu'yu seçerdim. Yabancı oyuncu transferi de yasaktı takımda. Sırf bu kural bile bayağı zorlardı ama bir kaç sezon sonra başarı da gelirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı