Football Manager 2020'ye 2020-2021 kış transfer yaması

Gwynbleidd11

Kilopat
Daha fazla  
Football Manager 2020 için son transfer yamasını nereden bulabilirim? Hem Türkiye hem yurtdışı transferleri olan bir yama. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den oynuyorum. Kış transfer yaması bulamadım ama bu senenin yaz transfer yamasını bulabildim. Teşekkür ediyorum hocam.
Konuyla biraz alakasız ama Steam atölyesindeki modları vs. Steam olmadan da indirebiliyorsunuz bu arada.
Buradan indirmeye çalışınca şöyle bir hata alıyorum.
"download failed: no steam client available, try again in a minute"

Son düzenleme:
Arkadaşlar siz mesaj atınca konuyu hatırladım. Steam'den indirdiğim yamalar hem ugraştırdı hem tam değildi. Şu yamayı indirdim. Eksiksiz tüm transferler var. Kurulumda sıkıntı yaşarsanız, buraya yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım.

Arkadaşlar siz mesaj atınca konuyu hatırladım. Steam'den indirdiğim yamalar hem ugraştırdı hem tam değildi. Şu yamayı indirdim. Eksiksiz tüm transferler var. Kurulumda sıkıntı yaşarsanız, buraya yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım.

Üyelik gerekiyor ve üye olamıyorum. Bot olmadığını kanıtla sorusuna verdiğim cevapları kabul etmiyor.

Ben sitede anlattığı gibi dosyayı atılması gereken yere attım ama işe yaramadı hiçbir değişiklik olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.

Geri
Yukarı