Oyun Football Manager 2022 - 199.60 TL

Hocam onların legal olduklarını peki nasıl anlayabiliyoruz? Sonuçta sınırsız Game Pass diye kavram hiç duymadım ben.

Her satıcı aynı değil ama sistem şöyle işliyor. Game Pass'i bir hesaba alıyorlar. Daha sonra hesabı dağıtıyorlar. Cihaz ekleme sayısı sınırsız çünkü. Oyuna girerken zaten kendi hesabınızı kullanıyorsunuz sorun olmuyor.

O hesaplar pek güvenilir olmuyor çoğunlukla 1'den fazla kişi giriyor ve Online oynayamıyorsunuz.

İsterse 1000000 kişi girsin oyuna kendi hesabınız üzerinden giriyorsunuz ve Online oynanılabiliyor.

Her satıcı aynı değil ama sistem şöyle işliyor. Game Pass'i bir hesaba alıyorlar. Daha sonra hesabı dağıtıyorlar. Cihaz ekleme sayısı sınırsız çünkü. Oyuna girerken zaten kendi hesabınızı kullanıyorsunuz sorun olmuyor.

İsterse 1000000 kişi girsin oyuna kendi hesabınız üzerinden giriyorsunuz ve Online oynanılabiliyor.
Peki hocam bir gün hesabın şifresi değiştirilse ne olucak peki? Ben sınırsız olacağına garanti vereceklerini düşünmüyorum açıkçası.

Bende hesap satıyorum da burada söylemek yasak.

Ben ilk zamanlarında almıştım Forza Horizon 4 girince Online sunucuya giriş yapılamaz gibi bir hata vermişti.

Cihaz ekleme sayısı sınırsız mı? Ben ikinci bilgisayarımdaki gamepassi öteki bilgisayarımda kullanamamıştım :( Ben beceremedim heralde :(

Peki hocam bir gün hesabın şifresi değiştirilse ne olacak peki? Ben sınırsız olacağına garanti vereceklerini düşünmüyorum açıkçası.

Dediğim gibi satıcıdan satıcıya değişir ama genellikle sorun yaşanmıyor.

Ben ilk zamanlarında almıştım Forza Horizon 4 girince Online sunucuya giriş yapılamaz gibi bir hata vermişti.

Oyuna girerken kendi hesabınıza geçmeniz lazım.

Cihaz ekleme sayısı sınırsız mı? Ben ikinci bilgisayarımdaki Game Pass'i öteki bilgisayarımda kullanamamıştım :( ben beceremedim herhalde :(

Hesaptaki lisans dağıtımı sınırsız.

2 aylık Game Pass'ın gözünü seveyim kaç aydır oynuyorum bedavaya neredeyse bence Game Pass varken bu kadar para vermek biraz abartı belki yeni oyun ön siparişe gelirse orada bir fiyat hatası olursa bir alım fırsatı olabilir dikkat edin.

Amazon prime üyeliği alın 8tl, eylül ayında AC origins, FM22, Shadow of Mordor bedava veriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı