For Honor Ubisoft hesabı silindiğinden oynanılmıyor

Ascanyte

Hectopat
Daha fazla  
Hatırlarsanız zamanında For Honor, Epic Games üzerinde ücretsiz olmuştu. Ben de oyunu aldım ve Ubisoft hesabımı bağladım. Ancak oyunu indirmemiş, 1 dakika bile oynamamıştım. Aradan yaklaşık bir yıl geçti ve eski Ubisoft hesabımı sildim ve yeni bir hesap açtım. Ancak eski hesabım bağlı olduğu için oyuna giremiyordum. Eski hesabımı sildim bu arada. Girmeye çalıştığım zaman şöyle bir hata alıyordum "an Epic Games service is unavailable at the moment" ben de hem Ubisoft'a hem de Epic Games'e yardım mesajı gönderdim. Epic Games yaklaşık 5 dakika içerisinde cevap verdi ve eski Ubisoft hesabımın bağlantısını Epic Games hesabımdan kaldırdılar. Ben de bu sefer yeni Ubisoft hesabım ile Epic hesabımı bağladım. Ancak bu sefer de oyun açılmıyor. Eğer arkada Ubisoft Connect açık olmaz ise oyunun minik bir penceresi açılıyor ve "ınitializing" ekranında sürekli yükleniyor ve açılmıyor. Eğer arkada Ubisoft Connect açık olursa bu sefer oyun hiç açılmıyor. Durumu videolu bir şekilde hem Epic'e hem de Ubisoft'a attım. Epic Games'in desteği bana aynen şöyle dedi "eski hesabınızın bağlantısını bizim tarafımızda kaldırdık. Aynı şekilde Ubisoft kendi tarafında da bağlantıyı kaldırmalı" Ubisoft, bana "eğer hesabınızı sildiyseniz içerisindeki veriler ve oyunlar kalıcı olarak yok olur." dedi. Ancak oyunu bağlamaktan başka hiçbir şey yapmadım ve 1 dakika bile oynamadım. Durumu Ubisoft desteğine izah ettim, şu an cevap bekliyorum. Umarım eski hesabımın bağlantısını kendi taraflarında kaldırabilirler. Sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabilirim. Herhangi bir öneriniz varsa lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Geri
Yukarı