Forager'da hayvanlar öldürülmeli mi?

654456

Centipat
Dün akşam forager başladım ve kafamı kurcalayan birkaç soru var. Sıralasam daha iyi olur gibi.
1. Hayvanları öldüreyim mi yoksa bir işe yarıyorlar mı (üstüme pislemek dışında 😅 )
2. Müzeye item götürmek haricinde yemek dışı eşyaların mahzende durması yeterli mi?
3. Bu gökküşağı bir işe yarıyor mu?

1684846771074.png

4. Aynı şekilde burada gördüğünüz mantarlar ne için? Vurunca pırtlıyorlar sadece.
5. Bu ne yapıyor? Öldüreyim mi?

1684846835848.png

6. Üstteki resimde kavanozda gördüğünüz XP veren şeyleri böyle biriktireyim mi yoksa direkt XP olarakmı alayım?
7. Kraliyet çeliği ne işe yarıyor? Şu anlık işim yok onunla muhtemelen, öylesine aldım 599 altına.
8. Bu kediş ne işe yarıyor?

1684847038676.png

Birkaç sorum daha vardı ancak bunlar aklıma geldi.
Bonus:
Adayı mahvetme anım (taşocağı yerleştirdim):

1684846756441.png

Ha bir de buralarda yazılar okunmuyor, çözümü var mı?

1684847132922.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O yazıları zamanla açacaksınız.

Hayvanları öldürüp malzemesini depolamaz iyi olur.

Kavanozlar görev için lazım olacak mümkünse 5 6 adet tutun yanınızda.

Mantarların hepsini öldürürseniz başarım alırsınız pek bir yararları yok zaten (1).

Kedi ne işe yarıyor bilmiyorum.

Kraliyet çeliği gelişmiş makinelar ve aletlerinizin üretiminde işe yarayacak satmayın.

Gökkuşağına şişe ile etkileşime geçerseniz özel bir eşya alıyorsunuz bir işe yaradığını sanmıyorum.

5.soruyu tam anlayamadım ama büyük mantarıda öldürmeniz gerekiyor başarım için (1).

Eşyalarınız elbet bir işe yarıyor mümkün olduğunca biriktirin.

Başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa etiketlemekten çekinmeyin :).

(Sorunlarınız çözüldüyse lütfen çözüm olarak raporlayın).

O yazıları zamanla açacaksınız.

Hayvanları öldürüp malzemesini depolamaz iyi olur.

Kavanozlar görev için lazım olacak mümkünse 5 6 adet tutun yanınızda.

Mantarların hepsini öldürürseniz başarım alırsınız pek bir yararları yok zaten (1).

Kedi ne işe yarıyor bilmiyorum.

Kraliyet çeliği gelişmiş makinelar ve aletlerinizin üretiminde işe yarayacak satmayın.

Gökkuşağına şişe ile etkileşime geçerseniz özel bir eşya alıyorsunuz bir işe yaradığını sanmıyorum.

5.soruyu tam anlayamadım ama büyük mantarıda öldürmeniz gerekiyor başarım için (1).

Eşyalarınız elbet bir işe yarıyor mümkün olduğunca biriktirin.

Başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa etiketlemekten çekinmeyin :).

(Sorunlarınız çözüldüyse lütfen çözüm olarak raporlayın).

Yanıtlarınız için teşekkürler, 5.soruda resimdeki dağ gibi olan pancarı sormuştum.

Bir de arada kendi kendine canım gidiyor, kazma elimizden kayıyor gibi bir şey mi? Açlık arttıkça ihtimalimi artıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı