Stardew Valley hayvanlar ürün vermiyor

onurryazgann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sorunum çok saçma açıkçası. İneklerim ve tavuklarım süt ve yumurta vermiyor. Kış ayındayım. 1. yıl. Ahır ve kümeste ısıtıcı var. Her gün samanlarını eksiksiz veriyorum. Ve hepsinin durumu mutlu görünüyor. Nedense bunlara rağmen ürün vermiyorlar. Bazen iki yumurta oluyor bazen bir. Ahırda da öyle. Ama ahırda en başta hepsi veriyordu. Yavaş yavaş önce 3'e düştü sonra 2 derken şu an hiç süt alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır sorunu çözdüm sanırım birkaç gün yem vermeyi unutmuştum 5 oyun günü kadar önce. Her gün vermeye devam ettim. Sonunda hepsi ürün veriyor.

Merhaba ben Stardew Valley adlı oyunu neredeyse 5 haftadır oynuyorum ahır aldım inek aldım ama inekler den nasıl süt sagacağımı bilmiyorum beni aydınlatabilecek birisi var mı ?

Merhaba ben Stardew Valley adlı oyunu neredeyse 5 haftadır oynuyorum ahır aldım inek aldım ama inekler den nasıl süt sagacağımı bilmiyorum beni aydınlatabilecek birisi var mı ?
Marnie'den süt sağma kovası alman gerekiyor diye hatırlıyorum.
Daha sonra otomatik toplayıcı alıp koyarsın, tek tek sağmana gerek kalmaz. Her sabah orada ürünler birikir.

Yeni konular

Geri
Yukarı