Ford Fiesta 1.0 nasıldır?

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ford Fiesta 2013 model, 1.0 manuel, Turbo benzin motor hakkında bilgisi olan varsa bilgi alabilir miyim? Kategori önemli değil, sahip olduğunuz bilgileri paylaşabilir misiniz? Artıları eksileri nelerdir? Nelere dikkat edilmesi gerekir?

Arkadaşlar merhaba. Ford fiesta 2013 model, 1.0 manuel, Turbo benzin motor hakkında bilgisi olan varsa bilgi alabilir miyim? Kategori önemli değil, sahip olduğunuz bilgileri paylaşabilir misiniz? Artıları eksileri nelerdir? Nelere dikkat edilmesi gerekir?

Hocam sene 2015 civarı bir arkadaşımın aracıydı halı saha çıkışı yokuşlu bir yol vardı yokuşu çıkamamıştı geri geri inip etrafından dolanmıştık yolun tek hatıram budur. Belki de sürücü hatasıdır ama. O geri geri gidişte büyük bir telaş yaşamıştık.

Hocam sene 2015 civarı bir arkadaşımın aracıydı halı saha çıkışı yokuşlu bir yol vardı yokuşu çıkamamıştı geri geri inip etrafından dolanmıştık yolun tek hatıram budur. Belki de sürücü hatasıdır ama. O geri geri gidişte büyük bir telaş yaşamıştık.
Araçta Turbo var ise böyle bir sorun yaşamazsınız.
Atmosferik için yorum yapın lütfen.

1.0 ecoboostlardan bahsediyorsunuz muhtemelen. Red ve black olanlar var onlar 140 hp. Diğerleri kaç bilmiyorum ama şunu söyleyeyim fordun o yıllarda çıkardığı ecoboost motorları çok sevmezler, biraz arızaya yatkın olduğu söylenir. Tabii ki bu bakıma da bağlı biraz. Onun dışında ödüllü motordur.

Hocam benim bahsettiğim araç turbo benzinli 100 bg gücünde bir araç.
İyi bir sürücü bu bahsettiğiniz geri kaçırmayı yapmazdı :)
Yorum için teşekkürler.
1.0 ecoboostlardan bahsediyorsunuz muhtemelen. Red ve black olanlar var onlar 140 hp. Diğerleri kaç bilmiyorum ama şunu söyleyeyim fordun o yıllarda çıkardığı ecoboost motorları çok sevmezler, biraz arızaya yatkın olduğu söylenir. Tabii ki bu bakıma da bağlı biraz. Onun dışında ödüllü motordur.
Evet hocam 1.0 ecoboost, titanium paket olan benim bahsettiğim.
Yorum için teşekkürler.

Farklı yorumlar varsa lütfen bekliyorum.
İyi forumlar..

Yokuş yukarı ilk kalkışsa araç turbolu da olsa atmosferik de olsa değişen bir şey olmazdı. Ben olayı sürücülüğe bağlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı