Ford Focus 1 stop ediyor

Benim arabada da aynı sorun var hocam. Dediğin gibi ateşleme karıştırmayı sürekli yapmıyor. Beyine giden soket kablolarından biri temassızlık yaptığı için oluyor. Maalesef kabloyu bulamadığım için yapamıyorum.

Sorun çözüldü, ateşleme bobininin ve sensörlerin soketlerini takıp çıkarttılar düzeldi. Çözülmeseydi motor yaptırmaya niyetleniyorduk

Sorun çözüldü, ateşleme bobininin ve sensörlerin soketlerini takıp çıkarttılar düzeldi. Çözülmeseydi motor yaptırmaya niyetleniyorduk

Sensörlerde bir sorun olduğunu anlamıştım

Merhaba Dostum

Şu an yaşadığın sorunların aynısını yaşıyorum, stop ediyor ustalar başladı gaz kelebeğini değiştirelim, krank değiştirelim ne önerirsin.

Merhaba Dostum

Şu an yaşadığın sorunların aynısını yaşıyorum, stop ediyor ustalar başladı gaz kelebeğini değiştirelim, krank değiştirelim ne önerirsin.
Bir OBD II okuyucu cihaz alın. Kendiniz sorunları görün.
Öyle deneme yanılma yoluyla olmaz bu işler.
Bazen ufacık bir temassızlık yüzünden karambole getirilen işler sizi bir dünya masrafa sokar.

Örnek bir cihaz:
https://www.hepsiburada.com/elm327-wifi-arac-ariza-tespit-cihazi-obd2-v1-5-pm-HB000007EB5S

Android cihazlara veya Windows bilgisayara Torque uygulamasını kurarak kendiniz bu cihaza bağlanıp sorunları okuyabilirsiniz.

Gittiğim ustada buradan bakıyor ama emin olamıyor sanırım ki suraya bakalım sunu değiştirelim diyor

Gaz kelebeği, hele krank pahalı şeyler.
Öyle emin olmadan değiştirilmez.
Daha iyi bir usta bulmaya bakın.
Ankara veya İzmir'de iseniz dürüst ve yetenekli birer usta önerebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…