Ford Ranger 2022 4x4 XLT Motor Hacmi ne kadardır?

Teknoloji ilerledikçe ve arabalara dahil oldukça, manuel kontrollerin yerini abartı ekranlar aldıkça bu tarz şeyler daha çok yaşanmaya başlanıyor. Arabalar ulaşım aracının üstüne milyon tane işlev ediniyor ve giderek gereksizleşiyor bence, teknolojinin yan etkilerinden.

Hocam 4.0 litre V8'e göre yine iyi ya. Bizim 2.0 I4 Accord vardı, şehir içi 17 yakıyordu. Bugün Ankara'ya gelirken uzun yolda CC ile 9'a kadar indirdik ama kaza yaptık aksi gibi :/ Perte ayrılmaz umarım, hoş araç.

Umarım. Aracın uzun olması ayrı bir korku benim için. Bir de üsküdara çok gidiyorum, oranın coğrafyası çok kötü ataşehire göre, aracı yükseltip öyle gidiyorum oralarda. Eski Mercedes ile kazamdan sonra titreyerek kullanıyorum aracı.

Teknoloji ilerledikçe ve arabalara dahil oldukça, manuel kontrollerin yerini abartı ekranlar aldıkça bu tarz şeyler daha çok yaşanmaya başlanıyor. Arabalar ulaşım aracının üstüne milyon tane işlev ediniyor ve giderek gereksizleşiyor bence, teknolojinin yan etkilerinden.

Hocam 4.0 litre V8'e göre yine iyi ya. Bizim 2.0 I4 Accord vardı, şehir içi 17 yakıyordu. Bugün Ankara'ya gelirken uzun yolda CC ile 9'a kadar indirdik ama kaza yaptık aksi gibi :/ Perte ayrılmaz umarım, hoş araç.
Hocam bahsettiğiniz teknoloji bildiğim kadarıyla araç güç gerekmediği durumlarda bazı silindirleri devre dışı bırakıyor. Genelde 4 silindirli ise 2 silindir devre dışı kalıyor.

Bu da hacmin yarıya inmesi demek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı