C# Form Installer uygulamasında "erişim reddedildi" hatası

uurcanfdn1

Hectopat
C# form ile kendimce Installer programı kodlamaya çalışıyorum. programda problem yok ama çalıştırdığım zaman bu fotoğraftaki hatayı alıyorum.

Ek Not olarak: Manifest kullandım.

1706182998655.png

1706183055364.png

1706183071365.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam erişmeye çalıştığınız klasöre sağ tıklayın. Özellikler butonuna tıklayın. Güvenlik sekmesine gelin. Orada üstte 'ugurc' kullanıcısını bulmaya çalışın ve tıklayın. Alttan oradaki 'tam denetim' kutucuğu kapalı ise işaretleyin. Olmadıysa ClickOnce güvenlik seçeneklerini (ClickOnce Security settings) etkinleştirmeyi deneyin.

Hocam erişmeye çalıştığınız klasöre sağ tıklayın. Özellikler butonuna tıklayın. Güvenlik sekmesine gelin. Orada üstte 'ugurc' kullanıcısını bulmaya çalışın ve tıklayın. Alttan oradaki 'tam denetim' kutucuğu kapalı ise işaretleyin. Olmadıysa ClickOnce güvenlik seçeneklerini (ClickOnce Security settings) etkinleştirmeyi deneyin.
izin vermiyor hiç bir şey değiştirmeme. Ayrıca anlamadığım şey şu ben bu installeri kullanan herkese bunu yapmasını mı isteyeceğim ? diğer bütün installer nasıl bunları yapmadan çalışabiliyor ?

İzin vermiyor hiçbir şey değiştirmeme. Ayrıca anlamadığım şey şu ben bu installeri kullanan herkese bunu yapmasını mı isteyeceğim? Diğer bütün installer nasıl bunları yapmadan çalışabiliyor?

Hocam siz o .msi dosyaları gibi uygulama indirici mi yapıyorsunuz?

izin vermiyor hiç bir şey değiştirmeme. Ayrıca anlamadığım şey şu ben bu installeri kullanan herkese bunu yapmasını mı isteyeceğim ? diğer bütün installer nasıl bunları yapmadan çalışabiliyor ?
Bilakis, bunları yaparak çalıştırıyorlar. Hiç Chrome indirirken yönetici izni almak için çıkan bir pop-up görmediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı