Formanın Üstündeki Yazıların Çıkması

Baskiyi yaptirdigin yere goturebilirsin, ucreti mukabilinde yardimci olmalari gerekir. Veya baskicilara da goturebilirsin, direkt olarak bu isle ilgilenen isletmeler var.
Hocam geç oldu af buyurun ama ancak ilgilenebildim.Aldığım yer şehir dışında olduğu için götüremem ancak baskıcının biriyle konuştum.Maalesef yapamam dedi.Ben de el işleri iyi olan birinden rica ettin.Ütüleme işini dediğiniz gibi yaptık ve eskisi gibi oldu.Çok sağ olun.

Hocam geç oldu af buyurun ama ancak ilgilenebildim. Aldığım yer şehir dışında olduğu için götüremem ancak baskıcının biriyle konuştum. Maalesef yapamam dedi. Ben de el işleri iyi olan birinden rica ettin. Ütüleme işini dediğiniz gibi yaptık ve eskisi gibi oldu. Çok sağ olun.
Sizler de sağ olun :) Bundan sonra formaları ters çevirip yumuşak programda yıkamaya özen gösterirseniz kolay kolay problem yaşamazsınız.

Hocam geç oldu af buyurun ama ancak ilgilenebildim.Aldığım yer şehir dışında olduğu için götüremem ancak baskıcının biriyle konuştum.Maalesef yapamam dedi.Ben de el işleri iyi olan birinden rica ettin.Ütüleme işini dediğiniz gibi yaptık ve eskisi gibi oldu.Çok sağ olun.
Kusura bakmayın konuyu hortlamış bulunuyorum fakat aynı sorundan müzdaribim, daha yeni aldığım formanın sponsor yazısında çok ufak bir açılma var. Sorunu nasıl giderdiğinizi detaylıca anlatabilir misiniz?

Benim de Beşiktaş 2017 sezon kaleci formam çamaşır makinesi terörüne kurban gitti geçtiğimiz aylarda :) gidenin arkasından ne kadar ağlasan da geri dönmüyor :D.

Bunu nasıl düzeltebilirim hocam.

Dosya Ekleri

• 128930186_978579195965363_6646340739095317250_n.jpg
    128930186_978579195965363_6646340739095317250_n.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 246
Herhangi bir baskıcıya gidersen arkasına ufak bir solisyon sürüp ısıtarak yapıştırıyorlar. Ütü ile vs kendin yapamazsın. Direkt olarak baskıcıya götür.
Hocam selamlar. Kartalyuvasında çalışıyormuşsunuz. Şu iki formaya bakar mısınız sizce orijinal midir?
Fenerium Sarı Forma Yeni & Etiketli Online Satın Al
Fenerium Lacivert Forma Yeni & Etiketli Online Satın Al
Ayrıca bunlar eski sezon forması isim yazdırabilir miyim feneriumdan?

Geri
Yukarı