Format atarken 0xc000025 hatası

xYokx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayara format atayım dedim. ISO ile USB'ye Windows kurdum, boot menüsünden USB'yi seçtim, legacy boot gibi bir hata çıktı. YouTube'dan arattım, ISO yüklerken bir ayar yapın dedi, MBR yaptım ISO'yu. Bir daha yükledim, tekrar başlatıp boot menüye girdim, USB seçtim. Windows yüklenecek yeri seçerken seçilmiyordu. Bu sürücüye yüklenmez dedi. Ben de iptal edeyim dedim. 0xc000025 hatası verdi şimdi. Ne yapabilirim ben? Yardımcı olur musunuz? Açamıyorum bilgisayarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi diske kurdunuz biz bilemeyiz. Boot menüye girip resim atar mısınız? Ilk önce SSD'yi deneyin. Yanda çizgi çıkarsa diğer disk varsa onla deneyin.
c3f6aa66-ebd4-41b5-aa64-8315d2fa53c2.jpg

SSD ana disk. Adata sorunlu olduğu için disk bozulmuş olabilir. Başka bir bilgisayardan Rufus ile USB'ye UEFI Windows 10 yazdırın. Boot menüden o USB'yi seçin. Ileri ileri yapın. Disk ayırma kısmına gelince istediğiniz gibi ayırın. Gerisinde bitiyor sayılır.

Tekrar hata verirse diskte sorun vardır.

SSD ana disk. Adata sorunlu olduğu için disk bozulmuş olabilir. Başka bir bilgisayardan Rufus ile USB'ye UEFI Windows 10 yazdırın. Boot menüden o USB'yi seçin. Ileri ileri yapın. Disk ayırma kısmına gelince istediğiniz gibi ayırın. Gerisinde bitiyor sayılır.

Tekrar hata verirse diskte sorun vardır.

Format atana kadar diskte sorun yoktu gerçekten bozulmuş olabilir mi deneyeceğim?

Geri
Yukarı