Format atarken "değişiklik yapılmadı" hatası

DolunayS31

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
120GB ssd markasını unuttum
Ekran kartı
Gt520m
Anakart
bilmiyorum
İşlemci
i7 2.nesil
Format atarken %30'larda format atılırken bir hatayla karşılaşıldı, değişiklik yapılmadı diyor ve yeniden başlatıyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçok kişi bu şekilde çözmüş hocam. CMD'ye kodları girince tarama yapıyor değil mi CMD'yi yönetici açtınız tüm kodları yazarken?

Birçok kişi bu şekilde çözmüş hocam. CMD'ye kodları girince tarama yapıyor değil mi CMD'yi yönetici açtınız tüm kodları yazarken?

Evet öyle yaptım ama bir şeyyden şüpheliyim SSD'yi yeni aldım ve ISO'sunu bilgisayarcı kurdu bunu bilgisayarcı ona götüriyim die yapmış olabilir mi bir format 150 TL oldu sonuçta

Evet öyle yaptım ama bir şeyyden şüpheliyim SSD'yi yeni aldım ve ISO'sunu bilgisayarcı kurdu bunu bilgisayarcı ona götüriyim die yapmış olabilir mi bir format 150 TL oldu sonuçta

Yani format atmamı engellemiş olabilir mi?

Bence format USB'si hazırlayın 0 format atın. Çok daha sağlıklı olur. UEFI Windows 10 USB Hazırlama Rehberi

Şöyle bir sorun var ben bu bilgisayarı 4 sene önce 2. el olarak almıştım ve BIOS şifresini hiç öğrenemedim ve bilgisayar eski olduğu içinde BIOS şifresi sıfırlanmıyor buyüzdende BIOS'a erişemiyorum ssdiye ISO kurarken bile bir başka PC'den yapmıştı adam

Geri
Yukarı