Format atarken disk eklenemiyor

Roperf

Hectopat
Virüsler sebebi ile format atma kararı aldım. USB belleğe Windows 10 kurdum ve formatlamaya başladım. Disk ekranına geldiğimde Hard disk gözüküyordu. Aktif olarak kullandığım içindekini bicimlendirdim. Tamamen boştu ama ileri diyemiyordum. Windows'u kurmak için ben de Hard disk'i silip tekrar eklemek için sil dedim. Şimdi de o ekle seçeneği aktif değil. HD'de bir sorun yok. USB'yi çıkarınca PC HD'den çalışmaya devam ediyor. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format ekranındaki ekle butonu sürücü eklemek için, disk değil. Bahsettiğiniz butonu anlamadım. Diski temizlemek için bu rehbere bakabilirsiniz:

Bilgisayar/özellikler/ yönet sayfasında gözüküyor mu HDD.
Gözükmüyorsa disk tarayın ya da sürücü harfi vs atanmamışsa üzerine gelin sağ tıklayın birimi sil deyin
HDD boş ise biçimlendirin sonra yeni birim ekle seçeneğini tıklayın yeni harf seçin bilgisayarda gözükecektir.

Sizi doğru anladıysam tabii

Resimde gördüğünüz gibi HD gözükmüyor burda normalde gözüküyordu ben içindekileri temizlemek için biçimlendirme yaptım ama o HD yi seçip ileri diyemiyordum o yüzden HD yi oradaki seçenekten sildim ama geri ekleyemiyorum oradaki ekleye tiklanmiyor
@Nogay Han @Recep Baltaş
15623365828881309631271.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı