Çözüldü Format atarken elektrik kesilmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quality459

Hectopat
Daha fazla  
Format atarken elektrik gitti. Windows 10'u ayarlardaki sıfırla bölümünden sıfırlıyordum açınca bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı Windows yüklemesi devam edemiyor.
Yeniden yüklemek için tamamı tıklayın diyor açıp kapatınca aynı hata ne yapabilirim?

Çözüm
Hazırladığınız format USB'sini takın. BIOS'tan flash disk i birincil yapın.
1. Windows kurulumu açın.
2. Karşınıza çıkan ilk ekranda Shift ve F10 tuşlarına aynı anda basın ve açılan CMD penceresinde sırasıyla aşağıdaki komutları yazın:
diskpart
select disk 0
clean
exit
exit
3. Devam edin, disk ekranından ayrılmamış bölümü seçin (sadece bir tane var), devam ete basın, Windows tüm gerekli bölümleri oluşturacaktır. En büyük olan bölümü seçip kurulumu yapabilirsiniz.
ISO olarak indirin. Daha sonra Rufus ile ISO dosyasını USB belleğe yazdırın.

Orasını anlamadım işte :D.
Windows 10'u indirdim Media Creation Tool şeklinde şu an.
Tıklayıp kurmalı mıyım? (Tıklayınca Windows 10 Microsoft yazılımı lisans koşulları çıkıyor )
Yoksa bu halde mi Rufus'a ekliyeyim.

2. karşınıza çıkan ilk ekranda Shift ve F10 tuşlarına aynı anda basın ve açılan CMD penceresinde sırasıyla aşağıdaki komutları yazın:
diskpart
select disk 0
clean
exit
exit
3. devam edin, disk ekranından ayrılmamış bölümü seçin (sadece bir tane var), devam ete basın, Windows tüm gerekli bölümleri oluşturacaktır. En büyük olan bölümü seçip kurulumu yapabilirsiniz.

Yaptım şu an Windows’u kurma yerindeyim sürücü seçip sürücü yükle ye mi basacağım.
Sorun olmaz. Rufus ile yazacaksınız siz zaten.
Windows’u kurma yerindeyim Windows bu disk e yüklenemez hatası veriyor

2. karşınıza çıkan ilk ekranda Shift ve F10 tuşlarına aynı anda basın ve açılan CMD penceresinde sırasıyla aşağıdaki komutları yazın:
diskpart
select disk 0
clean
exit
exit
3. devam edin, disk ekranından ayrılmamış bölümü seçin (sadece bir tane var), devam ete basın, Windows tüm gerekli bölümleri oluşturacaktır. En büyük olan bölümü seçip kurulumu yapabilirsiniz.

Tamam çok teşekkürler düzeldi.

Flash bellek en az 8 GB olmalı.
Fotoğraf atın bir de.

Düzelttim teşekkürler size de.

Geri
Yukarı