Format atarken hangi diskler silinmeli?

480164

Hectopat
Sorun çıkarmazsa ya da önemli değilse sileyim mi?
1656280675327.png

Sistem için ayrılan kısmı görebiliyorum ben burada sadece. Mümkünse tüm alanı gösteren ekran görüntüsü atar mısın ?

Sorun çıkarmazsa ya da önemli değilse sileyim mi?Eki Görüntüle 1432919

Dostum, C: Diski kaç Gigabyte veya D: Diski kaç Gigabyte ona bak orada gözükür örnek C: Diski 190GB ve D: Diski 240GB yazıyorsa 190GB olanını sileceksin. Eğer hala ayırt edemiyorsan C diskine farklı bir isim verebilirsin ve senin ekran görüntü attığın resim o bir şeyin ayarıydı. Ben de bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orası büyük ihtimalle bootloader programının olduğu yer. İşletim sistemi araba ise o bölüm akü gibidir. Onsuz sistem çalışmaz. Ancak kurulum ekranında istediğin gibi silebilirsin. Windows kurulum yardımcısı tekrar oluşturur. Bu bölüm mevcut işletim sistemine veya size ait hiçbir dosyayı içermez.

Orası büyük ihtimalle bootloader programının olduğu yer. İşletim sistemi araba ise o bölüm akü gibidir. Onsuz sistem çalışmaz. Ancak kurulum ekranında istediğin gibi silebilirsin. Windows kurulum yardımcısı tekrar oluşturur. Bu bölüm mevcut işletim sistemine veya size ait hiçbir dosyayı içermez.
Teşekkürler hocam hatırlattığın için.

Silmesem bir performans farkı ya da başka bir fark olur mu?

Geri
Yukarı