Çözüldü Format atarken otomatik onarım ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokaytosya23

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atarken görselde ki hatayı veriyor. YouTube'dan izlediğim adımları yapacağım ama 2. fotoğrafta ki mail adresini soruyor ve öyle bir mail adresi yok giremiyorum. Kitlendim kaldım. Yardım edersiniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 83
  • image.jpg
    image.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 52
Bilgisayarıma format atarken görselde ki hatayı veriyor. YouTube'dan izlediğim adımları yapacağım ama 2. fotoğrafta ki mail adresini soruyor ve öyle bir mail adresi yok giremiyorum. Kitlendim kaldım. Yardım edersiniz çok sevinirim.
Gelişmiş seçenekler üzerinden 0'lamayı dener misiniz? Ben win 8 kullandığım zamanlar yapıyordum. Pek hatırlamıyorum. "Kurtarma" olarak da geçebilir.

Formatı dogru yaptığına emin misin mi?

Evet, ilk fotoğrafdaki hatayı veriyor CMD'ye gireceğim giremiyorum 2. fotoğrafdaki mail in şifresini istiyor ama öyle bir mail i bilmiyorum yok. CMD'yi açabilsem halledeceğim sorunu.
Gelişmiş seçenekler üzerinden 0'lamayı dener misiniz? Ben Win 8 kullandığım zamanlar yapıyordum. Pek hatırlamıyorum. "kurtarma" olarak da geçebilir.

Denemeye çalıştım dediğim gibi 2. fotoğrafdaki mail adresini istiyor yine.

Bu format atarken mi yoksa format attıktan hemen sonra mı? Yani yeni Windows kurulumunu tamamladın mı? Eğer kuruluma başlayamıyorsan BIOS'dan başlangıç diski olarak kurulum yapacağın USB veya CD'yi seçmelisin.

Bu format atarken mi yoksa format attıktan hemen sonra mı? Yani yeni Windows kurulumunu tamamladın mı? Eğer kuruluma başlayamıyorsan BIOS'tan başlangıç diski olarak kurulum yapacağın USB veya CD'yi seçmelisin.

Bu format atarken mi yoksa format attıktan hemen sonra mı? Yani yeni Windows kurulumunu tamamladın mı? Eğer kuruluma başlayamıyorsan BIOS'tan başlangıç diski olarak kurulum yapacağın USB veya CD'yi seçmelisin.

Şimdi tekrar denedim doğru yapmışım dediğiniz gibi.
Şimdi tekrar denedim doğru yapmışım dediğiniz gibi.

Düzelmedi yani.

Evet, ilk fotoğrafdaki hatayı veriyor CMD'ye gireceğim giremiyorum 2. fotoğrafdaki mail in şifresini istiyor ama öyle bir mail i bilmiyorum yok. CMD'yi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan izleyerek yapın BIOS'u sıfırlayip hard diskin veya SSD'nin kablosunu çıkarin takin RAM'lerinde yerini değiştirin sonra Windows 10 ISO'sun düzgün olduğuna emin ol olmazsa sifirdan Windows 10 ISO'su indirmen lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı