Sistem kullanılırken mouse ve klavye kontrolleri birden gidiyor

sexavet

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Yazi yazarken mesela bu konuda yazi yazarken 5-6 saniyeden bir yazmam duruyor. Mouse ile tekrar yazacagim yere mesela buraya tıkladığımda tekrar yaziyorum. Bu boyle boyle tekrarlaniyor. Oyunlarda ise masaustune atiyor veya pencereli sekilde oynadigimda <cuphead> oynadigimi var sayalim. 1280x720 cozunurlukde windowed sekilde oynuyorum. 1-2 dakika sonra oyun duruyor. Mouse ile oyunun penceresinin uzerine tiklamam gerekiyor. Full ekran oynayinca <gta sa> oynadigimi varsayalim, masaustune sanki su sag yukarida 3tane tus olur ya kare - ve X <-> buna basmis gibi oluyor. GTA SA'yi asagi indirip masautune atiyor. Tekrar gorev cubugundan oyuna giriyorum. 1dakika veya 10-20 saniye sonra yine oluyor <cuphead> Full ekran oynayinca da boyle oluyor, yardim edin.

Yardim eden yok mu?

Son düzenleme:
Öncelikle cihazınıza / klavyeye ve fareye su geçirmediğinizden emin olun. Emin olduktan sonra;
  • Fare ve klavye ile ilgili sürücüleri güncelleştirmeyi deneyin.
  • Kullandığınız programlara göz atın. Kullandığınız programlardan biri bu sorunu tetikliyor olabilir.
  • Cihazınıza virüs bulaşıp bulaşmadığından emin olmak için bir antivirüs kullanın. Malwarebytes işinizi görecektir.

Öncelikle cihazınıza / klavyeye ve fareye su geçirmediğinizden emin olun. Emin olduktan sonra;
  • Kullandığınız programlara göz atın. Kullandığınız programlardan biri bu sorunu tetikliyor olabilir.
  • Cihazınıza virüs bulaşıp bulaşmadığından emin olmak için bir antivirüs kullanın. Malwarebytes işinizi görecektir.

Fare klavye ile alakasinin olmadigini dusunuyorum hatta eminim virus olabilir. Indiriyorum uygulamayi.

Снимок экрана (15).png

Fare klavye ile alakasinin olmadigini dusunuyorum hatta eminim virus olabilir. Indiriyorum uygulamayi.

Снимок экрана (15).png

Normal mi? Hala tariyor. 71 virüs mü var demek bu?
Artdikca artiyor detections bölümü.

Hocam bu arada mouse ve klavyenin gitmesini yapan virus {virus olmayada bilir} ayni zamanda Chrome da YouTube Facebook veya sadece Chrome'u aciyordu. Chrome sildim. Microsoft Edge'yi acmaya basladi.

Karantinaya al vardi. Tikladim tam tiklarken tespit ettiyi virusler arasinda System32 dosyasi vardi. Icimden eyvah dedim. Dediyim oldu PC mavi ekran verdi. Açıldı simdi bu fotograftaki gibi 50 tane bildirim geliyor. Canli korumayi açtım.

Снимок экрана (16).png

Снимок экрана (17).png

Снимок экрана (18).png

Снимок экрана (19).png

Yazarken daha Microsoft Edge sanirim arkada aciliyor Malwarebytes ise onu kapatiyor.

Buraya yani tecnophatda konuyu olusturmadan once gorev yoneticisinde 13-15 tane Chrome aciliyordu. Chrome silmisdim. Ve tekrar bakinca 13-15 tane Microsoft Edge simdide ise Firefox goruyorum.

Not: Firefox indirdim.

Снимок экрана (20).png

Bu da oluyor.

Bu da oluyor.

Снимок экрана (15).png

Hocam bu arada mouse ve klavyenin gitmesini yapan virus {virus olmayabilir de} ayni zamanda Chrome da YouTube Facebook veya sadece Chrome'u aciyordu. Chrome sildim. Microsoft Edge'yi acmaya basladi.

Karantinaya al vardi. Tikladim tam tiklarken tespit ettiyi virusler arasinda System32 dosyasi vardi. Icimden eyvah dedim. Dediyim oldu PC mavi ekran verdi. Açıldı simdi bu fotograftaki gibi 50 tane bildirim geliyor. Canli korumayi açtım.

Снимок экрана (16).png

Снимок экрана (17).png

Снимок экрана (18).png

Снимок экрана (19).png

Yazarken daha Microsoft Edge sanirim arkada aciliyor Malwarebytes ise onu kapatiyor.

Buraya yani tecnophatda konuyu olusturmadan once gorev yoneticisinde 13-15 tane Chrome aciliyordu. Chrome silmisdim. Ve tekrar bakinca 13-15 tane Microsoft Edge simdide ise Firefox goruyorum.

Снимок экрана (20).png

Bu da oluyor.

Yani Microsoft Edge'den mesaj.

@ShenkaMan bakar misin?

Dosya Ekleri

• Снимок экрана (23).png
    Снимок экрана (23).png
    549,7 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Eki Görüntüle 2200914

Hocam bu arada mouse ve klavyenin gitmesini yapan virus {virus olmayada bilir} ayni zamanda Chrome da YouTube Facebook veya sadece Chrome'u aciyordu. Chrome sildim. Microsoft Edge'yi acmaya basladi.

Eki Görüntüle 2200918

Eki Görüntüle 2200919

Eki Görüntüle 2200920

Eki Görüntüle 2200921

Eki Görüntüle 2200922

Bu da oluyor.

Bu da oluyor.

Yani Microsoft Edge'den mesaj.

@ShenkaMan bakar misin?
Klavye ile fare kontrolleri virüs ile alakalı olsa da olmasa da cihazınızda virüs olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Virüsleri daha iyi şekilde temizlemek için cihazınızı güvenli modda başlatıp tekrar tarama yapmayı deneyin. Virüslerin tamamen temizlendiğine emin olduktan sonra klavye ve fare ile ilgili sorunların devam edip etmediğini gözlemleyin.

Klavye ile fare kontrolleri virüs ile alakalı olsa da olmasa da cihazınızda virüs olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Virüsleri daha iyi şekilde temizlemek için cihazınızı güvenli modda başlatıp tekrar tarama yapmayı deneyin. Virüslerin tamamen temizlendiğine emin olduktan sonra klavye ve fare ile ilgili sorunların devam edip etmediğini gözlemleyin.

Aga neden System 32 de virus var?

Yeni konular

Geri
Yukarı