Çözüldü Format atarken PC Windows 10 logosunda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
bios sürümü 2011 görünüyor. Asus sitesinde birde 2012 bios güncellemesi var sadece. Bu arada model K53SV değil K53SC olacakmış kusura bakmayın yanlış yazmışım. Özelliklerin detaylı olması için aşağıdaki resimleri ekliyorum.

cpu-z.PNG
özellikler.png

@claus sorun BIOS sürümünden kaynaklanıyormuş. Güncelleyince sorunsuz şekilde Windows 10 yükleyebildim. Yardımlarınız için teşekkürler. Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
beyler bendede pc format atarken kurulum başlıyorda donup kalıyor napcam bilmiyorum bios pilini 3 dk çıkarttım sonra sağlığı %100 olan bir hdd ile denedim olmuyor flasa örijinal microsft kısmından indirdim flasa yazdım belik 10 kere gene olmadı ne yapacağmı bilmiyorum pc özellikleri gıgabyte mini axt anakart intel pentium dual core e5200 işlemci 2gb ddr2 vdata 1+1 ram ekran kartı yok wd 250 gb hdd sağlık %80 samsung 160gb hdd sağlık %100 en son çare tahmin ediyorum işlemci fanındaki termal macun kurudu yük binince donuyor mu acaba ama cpu test ettim sıcaklık olarak bir sürü uygulama açıkken bile max 41-42 derece oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı